Ekip Dediğin Böyle Olur: Seni Diri Diri Yanarken İzlemeyeceğim! Teşkilat 14. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Ekip Dediğin Böyle Olur: Seni Diri Diri Yanarken İzlemeyeceğim! Teşkilat 14. Bölüm Fragmanı

TRT’nin sevilen dizisi Teşkilat nefes kesen bir bölümle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tüm Türkiye tarafından beğeni ile takip edilen dizi bu hafta yayınlanacak olan 14. bölümü ile sezon finali yapıyor.

Teşkilat’ın Konusu Nedir?

Ankarada bulunan SİHA fabrikasına silahlı terör saldırısı düzenlenir. Çok geçmeden bu saldırının yabancı istihbarat birimlerince düzenlendiği anlaşılır. Bunun üzerine MİT içerisinde özel bir ekip oluşturulmasına karar verilir. Ekibi kurma görevi deneyimli istihbaratçı Mete’ye düşer. Mete bu iş için Gürcan, Uzay, Zehra, Hakkı Dayı, Pınar ve Hulki’ye teklif götürür. Ancak bu kişilerin ekipte yer alabilmeleri için, aileleri ve tüm tanıdıkları tarafından öldü olarak bilinmeleri gerekmektedir. Böylece bu 6 kişi mevcut yaşamlarından vazgeçerek, başka kimliklerle bambaşka bir hayata adım atarlar.

13. Bölümde Neler Yaşandı?

blank

Fadi Türkiye’ye getirildi ve Kale’ye yönelik planlanan saldırı ile ilgili sorguya alındı; ancak yöneltilen bütün soruları cevapsız bıraktı. Şef, Fadi’nin yakalanışı ile birlikte, planı devam ettirmek için Ceren’e talimat verdi. Karargahta yapılan değerlendirmeler sonucunda, Ceren için yolun sonuna gelindiği kararına varıldı. Tim, Ceren’i Şef’in de dahil olduğu tüm bağlantıları ile birlikte yakalamak için bir plan yaptı. Bu sırada bir saldırı düzenlemek için Türkiye’ye gelen teröristler, televizyona çıkıp tehditler savurdu. Planlanan saldırının detaylarına ulaşabilmek için her yolu deneyen Uzay, Fadi’nin aktardığı paraların izini sürebilmek için Gürcan’a ihtiyaç duydu.

14. Bölümde Seyirciyi Neler Bekliyor?

Ekip saldırıya uğruyor. Hakkı Dayı Pınar’ın ısrarlarına rağmen onu geride bırakmamak için elinden geleni yapıyor. Pınar diri diri yanmaktan kurtulabilecek mi, hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz