Seda Sayan Duymasın! Demet Akalın ve Alişan’a Acun Ilıcalı Kucak Açtı: Yeni Sezonda Yeni Kanaldalar!

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Seda Sayan Duymasın! Demet Akalın ve Alişan’a Acun Ilıcalı Kucak Açtı: Yeni Sezonda Yeni Kanaldalar!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın ve Alişan’ın Star TV’de sunduğu sabah programı büyük kaoslardan sonra sona erdi. Ancak program, final bölümünden sonra daha çok konuşulmaya başlandı! Seda Sayan’la kavgaya tutuşan Demet Akalın magazin kulislerinde dönen iddiaya göre yeni sezonda Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalında Alişan’la birlikte yeni bir programa imza atacakmış.

Geçtiğimiz hafta sonuna Demet Akalın ve Seda Sayan’ın kavgası damga vurdu! Cuma günü gözyaşları içinde programa veda eden Demet Akalın; aynı gün içinde Seda Sayan’ın Star TV’yle yeni sezon için anlaştığını öğrenince köprüleri değil bütün şehri ateşe verdi! Geçtiğimiz aylarda programında ağırladığı Seda Sayan’ın yerini alacağını öğrenen Demet Akalın’ın ilk işi Instagram hesabından Seda Sayan’ı unfollow etmek oldu. Dikkatli sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmayan bu detay; büyük bir kavganın fitini ateşledi.

blank

Kavganın Sonu Gelmiyor!

Demet Akalın’ın bu tutumuna sinirlenen Seda Sayan çıkan dedikodulara bir son vermek istedi ve Instagram hesabından bir video paylaşarak kimsenin ekmeğinde gözü olmadığını söyledi. Ayrıca “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘sorun yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!” açıklamasıyla takipçilerini bilgilendirdi.

blank

Ancak Demet Akalın’dan Seda Sayan’a yanıt gecikmedi; “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!”

Acun Ilıcalı Kollarını Açtı!

blank

Bugün Instagram’ın sevilen magazin sayfalarından “magazingastesi”nin iddiasına göre ise Star TV’yle yollarını ayıran Demet Akalın ve Alişan’a Acun Ilıcalı kapılarını açmış! Yeni sezonda ortigilleri TV8 ekranları izleyeceğiz! Bakalım bu iddia doğru çıkacak mı?

Benzer Haberler

Lale 31 Mayıs 2021

Biz duyduk seda sayan mı duymayacak Allah aşkına 😅🤪

Yorum Yaz