Bir Zamanlar Çukurova’nın Demir’i Murat Ünalmış’tan İçimizi Burkan Açıklamalar: Benim İçin Hikayenin Sonu Geldi

Aleyna

ATV

24 Haziran 2021

Bir Zamanlar Çukurova’nın Demir’i Murat Ünalmış’tan İçimizi Burkan Açıklamalar: Benim İçin Hikayenin Sonu Geldi

ATV’nin 100. bölümünü geride bırakan ve belli bir izleyici kitlesinin bağımlısı olduğu dizilerden birisi haline gelen Bir Zamanlar Çukurova’da beklenmeyen bir ayrılık yaşanıyor. Oyuncunun diziden ayrılacağı dün tüm sosyal medyada gündem olmuştu. İşte başarılı oyuncunun izleyicilere ve set ekibine yazdığı duygusal vedası!

Benim İçin Hikayenin Sonu

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir karakterine hayat veren başarılı oyuncu Murat Ünalmış, bugün artık ilk ağızdan ayrılık haberlerini doğruladı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Ünalmış cümlelerine “Evet; her hikayenin bir sonu vardır. Benim için bir hikayenin daha sonu geldi.” diyerek başladı. Ayrıca hem set arkadaşlarını, hem Adana halkını ve hem de izleyicileri unutmayan Murat Ünalmış mesajına herkese teşekkürle devam etti.

Herkese Teşekkürler…

MURAT ÜNALMIŞ BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

“Çok emek verip, çok şey öğrendiğim uzun, yorucu ve güzel bir serüvendi. Emektar setçi kardeşlerime, çalışma arkadaşlarıma, yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Başından itibaren emek veren herkese..
Ayrıca tüm seyircilerimize, çok sevdiğim Adana’nın misafirperver halkına, dostlarıma ve bana destek veren tüm takipçilerime de yürekten teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere..”

Basketboldan Oyunculuğa

blank

1981 Kayseri doğumlu olan Murat Ünalmış, lise yıllarında Fenerbahçe Spor Kulübü’nde basketbol oynadıktan sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oluyor. Ancak gönlünde oyunculuk yatan Ünalan tüm bunların arından Akademi İstanbul’da oyunculuk üzerine eğitim alır.

MURAT ÜNALMIŞ YER GÖK AŞK

İlk dizi şöhretini ise Yer Gök Aşk dizisiyle yakalayan oyuncu Bir Zamanlar Çukurova’da Demir karakteri ile daha büyük kitlelere ulaşmayı başardı. Senaryo gereği diziye veda edecek olan Ünalan’ın diziye nasıl veda edeceği ise merak konusu. Özel hayatında ise daha önce bir evlilik bulunuyor Murat Ünalmış’ın. Kendisi gibi oyuncu olan Birce Akalay ile evlenen Ünalmış’ın Akalay ile evliliği ise 1,5 yıl sürüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz