Genç Güzeller Boran Kuzum ve Meriç Aral Sahillerin Tozunu Attırıyor! Bikinili Pozlar Sosyal Medyayı Salladı

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

Genç Güzeller Boran Kuzum ve Meriç Aral Sahillerin Tozunu Attırıyor! Bikinili Pozlar Sosyal Medyayı Salladı

Son zamanların yükselen ismi Boran Kuzum, oyunculuğu ile olduğu kadar yakışıklılığı ve sosyal medya paylaşımları ile de hayranlarının gönlünü fethediyor. Ünlü oyuncunun her paylaşımı sosyal medya platformlarında olay oluyor.

Çok Konuşulmaya Başladı!

İlk kez Analar ve Anneler isimli dizide gördüğümüz Boran Kuzum o günden bu güne çok yol katetti. 2016 yılında Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı I. Mustafa ile gönülleri fetheden Kuzum, sonrasında Vatanım Sensin’de Leon karakteri ile karşımıza çıktı. Bu projelerle yıldızı parlayan Boran Kuzum Magazinin en çok konuşan isimleri arasında yer aldı.

blank

Son olarak BluTv’de yayınlanan Saygı dizisinde izlediğimiz yakışıklı oyuncu, hakkında çıkan aşk dedikoduları ile de bir hayli konuşuldu. İki ünlü ismin Kadıköy’de birlikte görüntülendiği ve sosyal medya hesaplarında paylaştıkları fotoğraflarda aynı kedi ile poz verdikleri iddiaları aşk dedikodularını güçlendirmişti. Ancak ne Boran Kuzum’dan ne de Ahsen Eroğlundan bu konu ile ilgili bir açıklama geldi.

Kırmızı Oda’dan Sonra Görünmedi

blank

Meriç Aral’ı ise ilk olarak Sultan dizisinde canlandırdığı Diyar karakteri ile tanıdık. Hafızalara kazanması ise başrollerini Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Taner Ölmez ve Hazar Ergüçlü’nün paylaştığı Medcezir dizisinde hayat verdiği Hale karakteri ile oldu. Son olarak Kırmızı Oda’da Doktor Ayşe olarak gördüğümüz güzel oyuncu bu diziden sonra bir projede yer almadı.

Pozları Sosyal Medyada Olay Oldu

blank

Dostlukları tüm sosyal medya tarafından bilinen Boran Kuzum ve Meriç Aral, dizilerin sezon finali yapmasının ardından birlikte tatile çıktı. İki ünlü isme arkadaşları yazar Melikşah Altuntaş da eşlik etti. Birlikte çok eğlendikleri gözden kaçmayan grup adeta sahilleri fethetti. Boran Kuzum’un yakışıklılığı ve Meriç Aral’ın güzelliği görenlerin gözlerini kamaştırdı. Aral’ın düzgün fiziği ve bikinili pozları adeta sosyal medyayı salladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz