On Parmağında On Marifet Buse Varol Tatilde Bile Boş Durmuyor: Ekmeğinin Peşinde Koşuyor!

Aleyna

Haberler

8 Haziran 2021

On Parmağında On Marifet Buse Varol Tatilde Bile Boş Durmuyor: Ekmeğinin Peşinde Koşuyor!

Alişan ve Buse Varol bugünlerde güzel bir tatilin tadını çıkartıyor. Çocukları ve bakıcılarıyla birlikte Antalya’da tatil yapan Tektaş ailesinin masrafı oldukça fazla. Hem çocukları için ellerinden geleni yapmaya çalışan Alişan tatilde de Burak ve Eliz’in bakıcılarını da yanlarından ayırmıyor. Ee bu kadar masrafa karşılık Buse Varol da tatilde bile Instagram’dan reklam yapmaya devam ediyor. Tektaş ailesine para lazım!

Kavganın Stresini Tatilde Attılar!

Güzel oyuncu Buse Varol, setlere dönmeye hazırlanıyor, 2018 yılında Alişan’la hayatını birleştirdikten sonra oyunculuğa ara veren Buse Varol, geçtiğimiz günlerde bir menajerle anlaşarak yeni projelerin sinyalini vermişti. Hatta Alişan’ın ağzından da, ikilinin beraber bir dizi çekeceklerini duymuştuk. Ancak o dönemler Star TV’de sabah programı yapan Alişan, yeni dizi hazırlıkları için yazın gelmesini beklemek zorunda kaldı.

blank

Geçtiğimiz günlerde ise Alişan’ın kankitosu Demet Akalın’la birlikte sunduğu sabah programı büyük polemiklerle sona erdi. Kendilerinin yerine Seda Sayan’ın geleceğini öğrenen ortiler bu duruma çok sinirlendi ve Seda Sayan’a Instagram’dan blocku bastılar. Bu durum birçok kavgayı da beraberinde getirdi.

blank

Tatilde Para Lazım!

Ancak Alişan bu polemiklerden uzak durmayı ve ailesine odaklanmayı tercih etti. Geçtiğimiz günlerde minik bir tatile çıkan çiftimiz, bugün de soluğu Antalya’da aldı. Ancak yalnız değiller! Çocukları Burak ve Eliz’in de bakıcılarını yanlarına alan çiftimizin tatil masrafları da bir hayli arttı. Hem kendilerinin hem de bakıcıların tatil masraflarını karşılayan Alişan’a bir destek de Buse Varol’dan geldi.

blank

Tatilde bile çalışmaya devam eden Buse Varol, bildiğiniz gibi sadece oyuncu değil aynı zamanda da Influencer! Instagram hesabından ürün tanıtımları yapan Buse Varol, ailesinin tatil masraflarına destek çıkıyor. Anladığımız kadarıyla Tektaş ailesinde herkes çok çalışkan!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz