Aşk Kapıyı Çalmadan Önce Kerem Bürsin’in Hayatı! Meğer İlk Önce Rock Grubu Kurmuş

Aleyna

Haberler

28 Haziran 2021

Aşk Kapıyı Çalmadan Önce Kerem Bürsin’in Hayatı! Meğer İlk Önce Rock Grubu Kurmuş

Sen Çal Kapımı dizisinin Serkan’ı Kerem Bürsin’in buralara gelene kadar geçtiği aşamaları biliyor muydunuz? Yurt dışı maceraları, aldığı eğitimler ve hayatına dokunan insanların sonunda ortaya çıkan sevenlerinin hayran olduğu bir Kerem Bürsin. İşte başarılı oyuncunun hayatından kısa bir kesit!

Rock Grubu İle Başlayan Sanat Hayatı

1987 yılında İstanbul’da doğan Kerem Bürsin bir süre babasının işleri nedeniyle önce İskoçya’ya ardından da Teksas’a yerleşmek durumunda kaldı. Tabii ki bu yurt dışı deneyimleri oyuncunun büyük kazanımlar elde etmesine vesile oldu. Örneğin daha lise yıllarında arkadaşları ile birlikte bir Rock müzik grubu kuran ünlü oyuncu Teksas’tan sonra da üniversite eğitimi için Boston’a taşınır. Boston’da Emerson Collega’da oyunculuk eğitimi alarak bugünlerin Kerem Bürsin’i için büyük bir adım atmış olur.

Oyunculuk Eğitimine Devam

blank

Üniversite eğitiminin ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk yapmaya başlayan Kerem Bürsin her yıl yaz tatilinde Türkiye’ye anneannesinin yanına gelmeyi de ihmal etmez. O dönemlerde Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten iki yıl oyunculuk eğitimi alan Kerem Bürsin kuzeninin düğünü için İstanbul’a geldiğinde Gaye Sökmen ile tanışır ve Türkiye’de oyunculuk için kapılar böylelikle açılmaya başlar. Hatta bu tanışmanın ardından Türkiye’de oyunculuğa startı verir.

Güneşi Beklerken ve Sonrası

blank

Kerem Bürsin’in Türkiye’de dizi oyunculuğuna attığı ilk adım 2013 yılında yayınlanan “Güneşi Beklerken” isimli dizidir. Başrollerinde Emre Kınay ve Hande Doğandemir’in yer aldığı dizide rol alan Kerem Bürsin bunun ardından 2014 yılında Çağan Irmak’ın yönettiği “Unutursam Fısılda” adlı filmde de rol alır. Burada da Mehmet Günsür, Hümeyra, Farah Zeynep Abdullah gibi .başarılı isimlerle çalıışan Kerem Bürsin ardından Muhteşem İkili dizisinde oynar.

Sen Çal Kapımı Aşk…

blank

Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel’le başrollerini paylaştığı dizide ise hem popülerliği hem de aşkı yakalayan Kerem Bürsin artık Türkiye’nin başarılı ve önemli oyuncuları arasına girmeyi başarmış durumda.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz