Cam Tavanlar’ın Leyla’sı Bensu Soral’ın On Parmağında On Marifet! İşte Oyuncunun Diziden Arta Kalan Zamanlarda Yaptığı İşler

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

Cam Tavanlar’ın Leyla’sı Bensu Soral’ın On Parmağında On Marifet! İşte Oyuncunun Diziden Arta Kalan Zamanlarda Yaptığı İşler

Show TV’nin yepyeni yaz dizilerinden birisi olan Cam Tavanlar’ın başrol oyuncusu Bensu Soral bugün sosyal medya hesabından bazı fotoğraflar paylaştı. Paylaştığı fotoğraflarla hayranlarını daha da etkilemeyi başaran güzel oyuncu yepyeni ilgi alanlarını da ortaya koymuş oldu. İşte güzel oyuncunun hayranlık yaratan fotoğrafları!

Yine Bir Tarz Yine Bensu Soral

Cam Tavanlar dizisinin güzel başrol oyuncusu Bensu Soral bugün paylaştığı siyah beyaz fotoğraflarla adeta dakikalar içerisinde binlerce beğeni ve yorum almayı başardı. Henüz Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Grafik eğitimi alan genç oyuncu ablası Hande Soral sayesinde oyunculuğa adım atıyor. İyi ki de atıyor doğrusu. İlk kez Yol Ayrımı dizisi ile ekranlara gelen Bensu Soral bunun ardından 2008 yılında yayınlanan Vicdan dizisinde de yer alıyor. Vicdan’ı Boynu Bükükler ve Tatlı Küçük Yalancılar dizileri izliyor. Dizi projesi olarak İçerde adlı yapımda da Kebapçıı Celal’in avukatlığını yapan Melek karakteri ile izleyicilerin karşısına gelmişti.

Klibi de Var

murat dalkılıç bensu soral

Bunun yanı sıra Murat Dalkılıç’ın “Kader” isimli şarkısının klibinde de oynayan Bensu Soral şu anda ise başrolünü Kubilay Aka ile paylaşmış olduğu Cam Tavanlar dizisinde yer alıyor. Dizide ailesini erken yaşlarda kaybetmiş ve öğretmeninin evinde kalarak kendi kendine büyüyen ve güçlü bir genç kadın haline dönüşen Leyla karakterini canlandırıyor. Üniversiteyi dahi kendi imkanları ile okuyan ve karşılaştığı tüm güçlükleri kendi çabalarıyla atlatmayı başaran bir karakter Leyla.

Cam Tavanlara İsyan Eden Leyla

kubilay aka bensu soral

İlk çalıştığı yeri adeta zirveye taşıyan ancak sonrasında sırf kadın olduğu için şirkette birçok engelleme ile karşı karşıya gelen Leyla en sonunda daha geri bir pozisyona çekildiği için işinden ayrılmayı tercih eder. Ancak bu ayrılış bir pes ediş değil adeta bir isyandır. Kendisine kurulan cam tavanları kırıp kendi mücadelesinin peşine düşmeye karar veren Leyla’nın bu mücadelede Kubilay Aka yani Cem’le arasındaki duygusal durumun nereye varacağını ise hep birflikte göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz