Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk Arasında Sürpriz Yakınlaşma! Bu Gece Her Şey Çözülecek: Aşkın Tarifi 4. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk Arasında Sürpriz Yakınlaşma! Bu Gece Her Şey Çözülecek: Aşkın Tarifi 4. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin yepyeni yaz dizilerinden birisi olan Aşkın Tarifi’nde Naz ve Fırat arasında hiç hesapta olmayan yakınlaşma anbean derinleşiyor. Başrollerinde Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu’nun yer aldığı dizinin yeni bölümlerinde Aşk Doktoru Taylan’ın işi hiç kolay olmayacak gibi görünüyor. İşte Aşkın Tarifi 4. bölüm fragmanı ve yaşanacak gelişmeler!

Aşkın Tarifi 3. Bölümde Neler Oldu?

KADİR DOĞULU SERRA ARITÜRK AŞKIN TARİFİ

Geçtiğimiz bölümde Naz bir şekilde mecbur bırakıldığı evlenme teklifine evet cevabı verince Fırat’ın işi daha da zorlaşır. Bu arada yeniden restoranda çalışmaya başlayan Fırat ise Taylan’ın kabusu olmaya devam eder. Sürekli Taylan için bir huzursuzluk kaynağı olan Fırat konusunu çözmeye çalışan Taylan onunla buluşup asıl amacının ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Diğer yandan Taylan’ın teklifini kabul eden Naz ve Fırat’ın arası biraz gerilmiş olsa da buzlar yavaş yavaş erimeye başlar. Fırat’ın Naz’a kendi yaşadığı yeri, ailesini ve mahallesini göstermesi ise aralarında daha yakın bir ilişkinin kurulmasına neden olur.

Aşkın Tarifi 4. Bölüm Fragmanı

Aşkın Tarifi 4. bölüm fragmanında ise Naz ve Taylan arasında yaşanan gerilimli konuşma işlerin Fırat açısından olumluya gittiğinin işaretidir. Bu arada Naz’ın babası ve Fırat’ın teyzesi ortak bir şekilde Naz ve Fırat’ı ayrı dünyaların insanları olduklarına ikna etmeye çalışırlar. Ancak bu çaba pek de sonuç vermeyecek gibi görünüyor. Çünkü Naz ve Fırat arasındaki duygular değişirken diğer yandan da Naz Taylan’a ilişkilerine dair bir karar verdiğinden bahsediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz