Dünya Starı Aday Adayımız Yine Ortalığı Karıştırdı! Aleyna Tilki: “Eurovision’a Türkiye’den Katılmam, Çünkü…”

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

Dünya Starı Aday Adayımız Yine Ortalığı Karıştırdı! Aleyna Tilki: “Eurovision’a Türkiye’den Katılmam, Çünkü…”

Genç yaşına rağmen müzik dünyasına oldukça iddialı bir giriş yapan ve iddialarını gün geçtikçe büyüten Aleyna Tilki’den yine olay yaratacak bir açıklama daha. Bu kez Eurovision yarışması hakkında konuşan Aleyna Tilki Türkiye’yi temsil edip etmeme konusunda çok konuşulacak ifadeler kullandı. İşte genç sanatçının açıklaması ve büyük hayalleri!

Aleyna Tilki’den Tırmanışa Devam Mesajı

Adından gittikçe daha sıklıkla bahsettirmeye başlayan Aleyna Tilki gerek yaptığı işlerle gerekse de açıklamalarıyla sürekli gündemdeki isimlerden birisi olmayı başarıyor. Katıldığı organizasyonlar, çalıştığı isimler ve idealleri ile değerlendirildiğinde oldukça iddialı işler yapan genç sanatçı bu kez de dünya çapındaki bir yarışma olan Eurovision hakkında bazı yorumlar yaptı.

Türkiye’yi Temsil Etmek İstemiyorum

blank

Eurovision yarışmasında Türkiye’yi temsil etme hakkında konuşurken “Türkiye’yi Eurovision’da temsil etmek istemiyorum” diyen Aleyna Tilki ilk etapta duyan herkesi şaşkına uğrattı. Böylesine büyük bir organizasyonda böylesine gururlu bir temsiliyeti acaba Aleyna Tilki neden istemiyordu? İşte bu soru için Aleyna Tilki’nin çok güzel bir cevabı var.

Temsil Edecek Kimse Çıkmadı

blank

Son dönemde eğer Türkiye Eurovision’a giderse ülkeyi kimin temsil edeceği gerçekten de sık sık gündeme gelen sorulardan bir tanesi. Ancak ortada henüz “Bu işi kesinlikle ben yaparım” diyen kimse yok. Tabii herkesin farklı farklı nedenleri var bunun için. Aleyna’nın nedeni ise ülkeyi daha da global çapta temsil etmek isteğiymiş.

Ülkemi Şampiyonlar Liginde Temsil Edeceğim

blank

Ülkesini dünyada daha büyük çapta temsil etmek isteyen genç sanatçı bu konuda aslında çok net bir açıklama yapıyor. Açıklamasında “Eurovision’a katılmam sanırım. Çünkü ben Avrupa’da, Türkiye’yi Türkiye’nin lokal bir şarkıcısı olarak temsil etmek istemiyorum. Ben Türkiye’yi global bir şarkıcı olarak tüm dünyada şampiyonlar liginde temsil etmek istiyorum. Çünkü o ligdeki prodüktörlerle çalışmaya başladım bile.” ifadelerini kullanıyor. Ve öyle görünüyor ki Aleyna Tilki bu hayalini gerçekleştirmek için gerçekten çok ama çok çalışıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz