Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’dan Sürpriz Proje! Son Dönemlerde Böyle Oyuncu Kadrosu Görülmedi

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’dan Sürpriz Proje! Son Dönemlerde Böyle Oyuncu Kadrosu Görülmedi

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, “Sefirin Kızı” ile yaşadığı hayal kırıklığının ardından bir Netflix projesiyle anlaştı. Detayları uzun süredir sır gibi saklanan projeyle ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, Türkiye’nin dünya çapında tanınan ender oyuncularından biri. Türk dizilerinin yurt dışında kazandığı olağanüstü başarının sembol isimlerinden biri olan oyuncu, Türkiye’de daha az ilgi görüyor desek yeridir! Bu durumu, Türkiye’deki son projelerinin pek de umduğu gibi gitmemesiyle anlayabiliyoruz. Bir başka star Kıvanç Tatlıtuğ’la başrol oynadığı “Cesur ve Güzel” pek ses getirmedi ve tek sezon sürebildi. Bu dizinin ardından uzun süre setlere ara veren Tuba Büyüküstün, “Sefirin Kızı”nda Neslihan Atagül’ün yerini dolduran isim oldu. Ancak sonuç yine hayal kırıklığıydı!

Tuba Büyüküstün

Televizyonda umduğunu bulamayan ve artık bir marka haline dönüşen ismini zedeleyen ünlü oyuncu, çareyi Netflix’te buldu. Daha önce de “Rise of Empires: Ottoman” dizisinde konuk star olarak boy gösterdi ama bu seferki başka! Bu kez başrolde Tuba Büyüküstün var ve bir kadın hikayesi anlatılıyor. Temmuzda sete çıkacak diziyle ilgili detaylar da yavaş yavaş belli oluyor.

Bu Nasıl Kadro?

Seda Bakan Murat Boz

“Another Self” olarak tanıtılan dizi, okul arkadaşı olan üç kadının hayatını konu alıyor. Sevgi karakterinin -muhtemelen Tuba Büyüküstün oynuyor- kansere yakalanmasıyla başlayan dizide diğer iki ana karakteri kimin oynayacağı çok merak ediliyordu. Dizi için Büşra Pekin ve Algı Eke’nin adı geçse de bu isimler kesinleşmedi. Ama kesinleşen iki isim var. Dizinin ana karakterlerinden Leyla’da ünlü oyuncu Seda Bakan’ı izleyeceğiz. Kesinleşen diğer isim de ünlü şarkıcı Murat Boz! İkili, daha önce “Öldür Beni Sevgilim” filminde başrol oynadı. Ama Murat Boz’un kimin partneri olduğu henüz kesinleşmedi.

Rıza Kocaoğlu

Kesinleşen diğer isimler ise Serkan Altunorak, Fırat Tanış ve Rıza Kocaoğlu. Sonunda, Rıza Kocaoğlu’nu da Ay Yapım’ın mafyatik dizileri dışında bir projede izleyebileceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz