Camdaki Kız Dizisinin Muzo’su Enis Arıkan’dan Dünya Rekoru Geldi Görenler Gözlerine İnanamadı: Yok Artık!

Aleyna

Haberler

18 Ekim 2021

Camdaki Kız Dizisinin Muzo’su Enis Arıkan’dan Dünya Rekoru Geldi Görenler Gözlerine İnanamadı: Yok Artık!

Enis Arıkan, ekranların en sempatik isimlerinden biri. Şu sıralar oldukça yoğun olan ve hem program hem de dizi çekimlerine yetişmeye çalışan yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz saatlerde bir dünya rekoru kırdı ve görenleri hayrete düşürdü. İşte yetenekli oyuncunun kırdığı o rekor!

Aralıksız Çalışıyor!

Camdaki Kız, son zamanların en çok konuşulan dizilerinden biri oldu. Hem işlediği konu hem de kaliteli oyuncu kadrosuyla gönüllere girmeyi başaran Camdaki Kız, bizi her bölümüyle şaşırtmaya devam ediyor.

Enis Arıkan’ı komedi türünde görmeye alışsak da dram türünde de ne kadar başarılı olduğunu hepimize kanıtlayan yakışıklı oyuncu, Camdaki Kız dizisinde Muzo karakterine hayat veriyor.

Gerçek hayattaki karakterinin aksine oldukça soğukkanlı, sessiz ve çekingen birini canlandıran Enis Arıkan, set hallerini takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor.

Setteki herkesle oldukça iyi anlaşan yakışıklı oyuncu, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından diğer oyuncularla olan fotoğraflarını da paylaşıyor ve bu fotoğraflar binlerce beğeni alıyor.

Dizi çekimleri oldukça yoğun giderken oyuncular, başlarını kaşıyacak vakit bulamıyorlar. Saatlerce süren çalışmalar sonucu verilen aralarda oyuncular dinlenmek için kendilerine zaman ayırıyorlar.

12 Saatle Dünya Rekoru!

Çekimlerden bulduğu ilk fırsatta kendini evine atan Enis Arıkan, aralıksız tam 12 saat uyuduğunu ve bu sayede yeni dünya rekorunu kırdığını takipçilerine açıkladı. Dağınık haliyle görenleri güldüren ünlü oyuncu bu dinlenmesinin ardından soluğu yine sette aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz