Seren Serengil Dünya Markalarıyla mı Yarışıyor? Magazin Kraliçesinin Koleksiyonundaki Fiyatları Görünce İnanamayacaksınız!

Aleyna

Haberler

18 Ekim 2021

Seren Serengil Dünya Markalarıyla mı Yarışıyor? Magazin Kraliçesinin Koleksiyonundaki Fiyatları Görünce İnanamayacaksınız!

Seren Serengil, Türk magazin gündeminin olmazsa olmaz isimlerinden biri. Ünlü sanatçı her zaman bir şekilde konuşulmanın ve gündemde olmanın yolunu buluyor. Şimdilerde kendi markasıyla ilgilenen ve yeni koleksiyonunu takipçilerine tanıtan Seren Serengil’in koleksiyonunda bulunan ürünlerin fiyatları ortaya çıktı, gören hiç kimse gözlerine inanamadı. İşte dudak uçuklatan o fiyatlar!

Şu Sıralar Oldukça Aktif!

Seren Serengil, hepimizin bildiği gibi Türkiye’nin en çok takip edilen magazin programlarından birinde yer alıyor. Söylemezsem Olmaz’da Bircan Bali ve Deniz Akkaya ile birlikte yorumculuk yapan Seren Serengil, hafta içi her gün ekranlara geliyor.

Büyük bir hayran kitlesi olan Seren Serengil, program çekimlerinin yanı sıra şu sıralar yepyeni bir işle uğraşıyor. Kendi markasını oluşturan ünlüler arasına giren Seren Serengil, ayakkabı ve çanta sattığı bir işle anılmaya başlandı şu sıralar.

Kendi markasının mankenliğini de yapan Seren Serengil, koleksiyon ürünleri ile kameralara poz vermeyi de unutmuyor.

Ürünleri oldukça beğenilen Seren Serengil, koleksiyonunda bulunan ürünlerin fiyatlarıyla ”Acaba dünya markalarıyla mı yarışıyor?” sorusunu akıllara getiriyor. İşte görünce inanamayacağınız o fiyatlar!

Bu Fiyatlar Ne Böyle Seren?

blank

Ayakkabı modelleri ile dikkat çeken Seren Serengil’in bot ve çizme fiyatları, 1.500 TL’den başlıyor. 5 bin TL’ye kadar çıkan fiyatlar görenleri gerçekten hayrete düşürüyor. Koleksiyonunun reklamını sürekli yapan ve Nişantaşı’nda butik açan Seren Serengil, bu fiyatlarda ilerleyen zamanlarda herhangi bir indirim yapacak mı, merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz