Gizlice Nikah mı Kıydılar? Ayrılık İddialarıyla Gündeme Gelen Şeyma Subaşı ve Meedo Evlendi mi: “En Mutlu Eş!”

Aleyna

Haberler

22 Ocak 2022

Gizlice Nikah mı Kıydılar? Ayrılık İddialarıyla Gündeme Gelen Şeyma Subaşı ve Meedo Evlendi mi: “En Mutlu Eş!”

Bir yıldan uzun süredir Mısırlı milyoner Meedo ile dolu dizgin aşk yaşayan Şeyma Subaşı, şimdilerde hayatına Miami’de yaşıyor. Çiftimiz hakkında sık sık ayrılık iddiaları ortaya atılıyor olsa da; Meedo ve Şeyma aşkını izlemeye devam ediyoruz ancak seyrettiğimiz tek şey çiftimizin aşkı değil! Bir dönem dolandırıcılık iddialarıyla gündeme gelen Meedo, sevgilisi Şeyma için lüks hediyeler almaya devam ediyor. Şeyma’ya, Bentley marka son model üstü açık spor araba alan Meedo sevgilisini oldukça mutlu etmiş görünüyor.

Ancak Şeyma Subaşı’nın aracıyla çektiği fotoğrafta kendisinden “wife” yani “eş” olarak bahsetmesi kafaları karıştırdı! Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı, Eylül ayında Youtube’a yüklediği son videosunda Meedo ile evlilik yolunda olduklarını ancak tarihin belirsiz olduğunu söylemişti. Yoksa Meedo ve Şeyma kimselere haber vermeden gizlice evlendi mi? Gerçi Şeyma Subaşı’nın Instagram paylaşımı yapmadığı bir düğün hayal edemiyoruz!

blank

Bir Yıldır Aşkları Devam Ediyor!

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı sayesinde hayatımıza girmiş olsa da; şu anda eski eşinden bile daha popüler bir hale geldi. Yaşadığı ultra lüks hayat, tatilleri, paylaşımları ve sevgilileri ile sık sık sosyal medyada karşımıza çıkan Şeyma, son olarak geçtiğimiz yıldan itibaren Mısırlı milyoner Meedo ile aşk yaşamaya devam ediyor.

blank

Bu aşk ortaya çıktıktan sonra, Meedo hakkında sahtekar ve dolandırıcı olduğuna dair iddialar ortaya atılmış ve sonrasında da çiftimiz yollarını ayırmıştı. Aynı dönem bebeğini kaybettiğini açıklayan Şeyma Subaşı, sonrasında Meedo ile yeniden barışarak aşk yaşamaya devam etmişti.

Yoksa Evlendiler mi?

blank

Meedo sevgilisi Şeyma’yı mutlu etmek için elinden geleni ardına koymuyor! Pahalı mücevherler ve kıyafetlerle karşımıza çıkan Şeyma Subaşı, son olarak Bentley marka bir spor araba ile Miami sokaklarını tozunu attırmaya başladı bile. Meedo’nun tahmini olarak 10-12 milyon TL ödediği tahmin edilen bu spor araba Şeyma’yı çok mutlu etmiş olacak ki; güzel fenomenimiz Instagram’dan paylaşım yapmaya doyamadı. Hatta paylaşımlarından birinde kendisinden “wife” yani “eş” olarak bahsedince sosyal medya kullanıcıları ikilinin evlendiklerini düşünmeye başladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz