Yargı’nın Yıldızları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz Hakkında Şok Eden Gerçek O Fotoğrafla Ortaya Çıktı: Meğer İkili…

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2022

Yargı’nın Yıldızları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz Hakkında Şok Eden Gerçek O Fotoğrafla Ortaya Çıktı: Meğer İkili…

Yargı, son dönemlerin en başarılı dizileri arasında yer almayı başardı. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrollerini paylaştığı Yargı, dizi severlerin favori yapımlarından biri haline geldi. Oyunculardan Uğur Aslan’ın o paylaşımı ise gerçekleri gün yüzüne çıkardı!

Aşk 101 İle Kalbimizi Çalmışlardı!

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz, geçtiğimiz yıl AŞK 101 adlı Netflix dizisinde birlikte rol almışlardı. 90’lı yıllarda bir lisede geçen dizide Pınar Deniz Edebiyat, Kaan Urgancıoğlu ise beden eğitimi öğretmenini canlandırmıştı. Farklı olanların aslında kötü olmadığını vurgulayan dizi, kısa süre içerisinde Netflix’in sen sevilen yapımları arasında yer almayı başarmıştı.

blank

Okul müdürünün sürekli okuldan atmak için uğraştığı 5 öğrenciyi koruyup kollayan öğretmen Öğretmeni canlandıran Pınar Deniz ve tesadüf gibi görünse de aslında öğrencilerin planladığı anlar sayesinde ona aşık olan beden eğitimi öğretmeni Kemal’i canlandıran Kaan Urgancıoğlu’nun Aşk 101’deki performansları bir hayli beğenilmişti.

En başarılı dönem dizilerinden biri olan AŞK 101’in ilk sezonu 2019 yılında yayınlanmış, covid salgını sebebiyle 2. sezon ise bir hayli gecikmişti. 2021 yılında bir sürprizle ikinci bölümü Netflix’e yüklenen AŞK 101’den sonra Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz, Yargı dizisinde partner olmuşlardı.

O Fotoğraf Gerçeği Gözler Önüne Serdi!

En az AŞK101’de olduğu kadar başarılı bir performans sergileyen iki oyuncu, kısa sürede diziyi reyting listelerinin en tepesine taşıdı. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’i bir arada görmek istediği için diziyi izlemeye başlayanlar, kısa süre içerisinde dizinin bağımlısı haline geldi.

blank

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’na Yargı dizisinde yetenekli müzisyen ve oyuncu Uğur Aslan da eşlik etti. Uğur Aslan’ın bugün sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım gerçeği gözler önüne serdi. Rol aldıkları her dizide birbirlerine çok yakıştırılan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun arkadaşları Uğur Aslan ile birlikte çekildikleri, öğrencilik yıllarına ait fotoğraf, yetenekli oyuncuların arkadaşlığının çok daha eskilere dayandığını gösterdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz