Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Dünyada Bir İlke İmza Attı! Bunu da Yaptın ya Enis Pes Artık!

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Dünyada Bir İlke İmza Attı! Bunu da Yaptın ya Enis Pes Artık!

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Yavuz hırsız ev sahibini bastırır deyiminin vücut bulmuş hali olan Arıkan, magazin muhabirlerini resmen alt etti.

Muzo Çok Beğeniliyor

Aynalı Tahir ile başlayan kariyerini Kocan Kadar Konuş ve Jet Sosyete ile adeta taçlandıran Arıkan, son günlerde Camdaki Kız’ın Muzo’su olarak izleyenleri büyülüyor. Yetenekli oyuncu, komedi oyunculuğundaki başarısından sonra her role girebildiğini Camdaki Kız ile kanıtlıyor.

blank

Kamburu dolayısıyla bütün hayatını saklanarak yaşamış olan Muzo, Nalan’ın aileye katılışıyla biraz daha kabuğundan çıkıyor. Platonik de olsa aşk, Muzo’yu ruhundaki karanlıktan soyutlayıp aydınlığa salıyor. Bütün bunlar yaşanırken Enis Arıkan’ın oyunculuğu, izleyiciler tarafından çok taktir ediliyor.

Diziler Kadar Sosyal Medya Paylaşımları ile de Biliniyor

blank

Ünlü oyuncu yalnızca yer aldığı dizilerden tanınmıyor. Aynı zamanda influencer olarak da kariyerine şekil veren Arıkan, sosyal medya paylaşımları ile de geniş kitlelere ulaşıyor. Gerek ürün tanıtımları, gerek eğlenceli paylaşımları ile takipçilerinin beğenisini toplayan oyuncu, sık sık yakınındaki isimleri ifşa etmesiyle biliniyor.

Bir İlki Gerçekleştirerek Tarihe Geçti

blank

Ünlü oyuncu dün, magazin muhabirlerine yakalandı. Araca binerken görüntülenen Arıkan, muhabirlerden önce davranıp “Dedikodu olursa bana whatsapptan yaz, ben sana mekanı söylerim” diye seslendi. Bunu duyan magazin muhabiri “Ben nerede olduğunuzu yazacağım birazdan size” şeklinde cevap verdi. Bunun üzerine Arıkan, magazin muhabirine “Beni ara ben sana söyleyeceğim” diyerek araca bindi.

Enis Arıkan o anlara ait videoyu kendi sosyal medya hesabında “Magazincilerden dedikodu isteyen ilk insanım.” notu ile paylaştı. Arıkan’ın bu eğlenceli paylaşımı takipçilerinin beğenisini topladı. Bakalım neşeli oyuncumuz ilerleyen zamanlarda hangi ilginç paylaşımla ya da ifşa videosuyla karşımıza çıkacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz