Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Herkesi Şok Etti! Hande Erçel’in Tepesi Atınca Bir Küfür de O Patlattı

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Herkesi Şok Etti! Hande Erçel’in Tepesi Atınca Bir Küfür de O Patlattı

Ünlü oyuncu Hande Erçel, her zamanki neşeli paylaşımlarına dün biraz ara verdi. Taktığı şapkadaki sözler sevgilisi Kerem Bürsin’in canlı yayında ettiği küfrü hatırlatır gibiydi!

Hande Erçel

Hande Erçel, kariyerinde kısa zamanda çok yol alan isimlerden biri. 2013’te neredeyse figüranlık seviyesinden başladığı oyunculukta iki yıl içinde başrole yükseldi. 2015’in en sevilen dizilerinden “Güneşin Kızları” ile parlayan oyuncu, birbiri ardına başroller oynamaya ve ödüller almaya başladı. Ne yazık ki, rating konusunda da art arda talihsizlikler yaşadı. Sürekli erken final kurbanı olan oyuncunun kaderi “Sen Çal Kapımı” sayesinde değişti. Geçen yaz çok yüksek ratinglerle başlayan dizi, Hande Erçel’in yurt dışına da açılmasını sağladı!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Üstelik, dizi sayesinde sosyal medyadaki olağanüstü popülerliği daha da arttı. Hande Erçel, 22.2 milyon takipçisi sayesinde Instagram’da en çok takip edilen Türk oyuncu oldu. Bu durum reklam anlaşmalarını da beraberinde getirdi. Öte yandan, “Sen Çal Kapımı” ona aşkta da kazandırdı. Partneri Kerem Bürsin’le bir aşka yelken açan oyuncunun mutluluğu gözlerinden okunmaya başladı. Ama dün ne olduysa oldu, o gözlerden öfke okundu!

Modunda Değilmiş

Hande Erçel Kerem Bürsin

Malum, Hande Erçel ve Kerem Bürsin dizi setinden canlı yayın açmaya bayılıyor. Ama Kerem Bürsin’in yaptığı gaflar bu yayınlara tuz biber ekiyor! Kerem Bürsin’in restoranlara gidip sosyalleşenlere yönelik “I’m sorry ama salaksınız” gafı günlerce konuşuldu. Geçen gün yorgunluğunu küfürle anlatması da hem takipçilerini hem sevgilisini kızdırdı!,

Dün de Hande Erçel’den şaşırtan bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncunun taktığı şapkadaki sözler ve yüzündeki ifade bir hayli manidardı.

Hande Erçel

,Modunda olmadığını küfürlü bir şapkayla dışa vuran Hande Erçel’i neyin kızdırdığı sosyal medyada merak konusu oldu. Umarız, başarılı oyuncu için işler artık yoluna girmiştir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz