Yasak Elma’nın Güzel Oyuncusu Eda Ece Tatilde Bambaşka Birine Dönüştü! Nerede O Eski Yıldız?

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Yasak Elma’nın Güzel Oyuncusu Eda Ece Tatilde Bambaşka Birine Dönüştü! Nerede O Eski Yıldız?

Ünlü oyuncu Eda Ece, yoğun geçen kışın yorgunluğunu “Yasak Elma”daki rol arkadaşlarıyla tatile çıkarak attı. Ama bu tatil onu bambaşka birine dönüştürdü!

Eda Ece

Eda Ece, fenomen dizi “Yasak Elma” sayesinde kariyerinin zirvesine çıktı. Bu diziden önce sadece güzel bir yüz olduğu düşünülen oyuncu, yeteneğiyle Yıldız karakterini dizinin dinamosu yaptı. Bir bölümde beş karaktere birden veda etmesi ve başrol oyuncularını hiç acımadan uğurlamasıyla bilinen “Yasak Elma” senaristleri, Yıldız’a hiç dokunamıyor! Çünkü komedi unsurları ve hikayesi sayesinde Yıldız da dizi kadar fenomen bir karaktere dönüştü. Bunda en büyük pay da karakteri oynarken bolca doğaçlama yapan Eda Ece’ye aitti.

Eda Ece

Ne var ki, güzel oyuncu pandemi yüzünden en çok yıpranan ünlülerden biri oldu. Dizinin set takviminin diğer projelerden daha yoğun hale gelmesi, durmaksızın çalışmak ve Covid-19’a yakalanması gibi durumlar yüzünden çok yoruldu. Bir ara bütün paylaşımları ne kadar bıkkın olduğuyla ilgiliydi. Neyse ki, dizi erkenden sezon finali yaptı da Eda Ece’ye gün doğdu!

Kız Kıza Tatil

“Yasak Elma” ekibi çalışmaya ara verse de birbirlerini görmeye ara vermedi. Dizi ara verdiği anda Nesrin Cavadzade, Şevval Sam, Gülenay Kalkan, Melisa Doğu ve Eda Ece birlikte tekne tatiline çıktı. Tatilde hem dinlenen hem de coşan beşli, yoğun geçen sezonun stresini bir güzel attı. Tatil dönüşü Eda Ece artık eskisi kadar neşeliydi. Ama bambaşka görünüyordu!

Romantik Komedi Stili

Eda Ece

Güzel oyuncu, tatil dönüşü ilk olarak saç stilini değiştirdi. Malum, dizi setlerinde oyuncuların saçlarına çok işlem yapılıyor. O yüzden, Eda Ece eylüle kadar kuaföre gitmemeye karar verdi. Ama kendine verdiği sözü tutamadı ve “romantik komedi” stiline döndü.

Eda Ece

“Yasak Elma”dan önce “İlişki Durumu: Karışık” adlı romantik komedide başrol oynayan Eda Ece, belli ki o tarzını özledi. Üstelik, ondaki tek değişim bu da değildi!

Kız kıza çıktıkları tekne tatilinin etkileri, ünlü oyuncunun son paylaşımlarında çok net görülüyor. Yanık tenli Eda Ece’ye merhaba deyin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz