Masumlar Apartmanı’nın Yıldızları Ezgi Mola ve Merve Dizdar “Korku” Dolu O Anları Instagram Takipçileriyle Paylaştı!

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Masumlar Apartmanı’nın Yıldızları Ezgi Mola ve Merve Dizdar “Korku” Dolu O Anları Instagram Takipçileriyle Paylaştı!

TRT’nin Masumlar Apartmanı dizisinde iki kız kardeşi canlandıran Merve Dizdar ve Ezgi Mola, bugünlerde güzel bir tatilin keyfini çıkarırken, Koronavirüs aşısı olduğu anları Instagram hesaplarında paylaştılar. Merve Dizdar aşı olurken oldukça rahat pozlar verse de; Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola, Koronavirüs aşısı olurken iğne korkusu yüzünden zor anlar yaşadı.

Aşılanma Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi Koronavirüs aşısı sırası şimdilerde dizi, film ve müzik sektörü çalışanlarında. Kalabalık ekiplerle çalışmak zorunda kalan oyuncular bir bir hastanelere gidip aşılarını olmaya başladı bile. Tabii her aşı olan ünlümüz Instagram’dan da bu anları ölümsüzleştirmeyi ihmal etmiyor. Ancak bazı ünlülerimiz aşı olurken, video veya fotoğraf paylaşan meslektaşlarına taş atmadan duramıyor.

Ezgi Mola ve Merve Dizdar

Son olarak Masumiyet dizisinde seyrettiğimiz Tolga Güleç, dün meslektaşlarını ti’ye alarak şu cümleleri Instagram hesabından paylaşmıştı; “Şu sıralar kafama takılan bir soru; neden her aşı olan, aşı olurken fotoğraf paylaşıyor, cidden bilmediğimden soruyorum, böyle bir mecburiyet mi var? (Gri fonumu da çaktım) Hayır yani hemen hemen her yaptıran poz veriyor ne amaçla acaba? ‘Bakın bakın ben aşımı oldum, vatan haini değilim’ algısı mı acaba? Ne diyolar mesela o an bir saniye tam aşıyı vurmadan önce şu benim telefonla beni ve aşıyı tam kadraj alabilir misiniz, bi de mutluymuş gibi bakacağım Instagram’a koyacağım falan mı? Ay çok utandım :)) “

Ezgi Mola’nın Zor Anları!

blank

Ancak Tolga Güleç’in ti’ye aldığı ünlülerimize Merve Dizdar ve Ezgi Mola da katıldı. Aşı olurken birbirlerinin fotoğraflarını çekmeyi ihmal etmeyen güzel oyuncularımız oldukça stresliydi! Aslında stresli olan tek kişi Ezgi Mola’ydı. Merve Dizdar güle eğlene aşısını olurken; Ezgi Mola’nın iğne korkusu güzel oyuncuya zor anlar yaşattı!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz