Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Hem İfşa Etti Hem de Bel Altı Vurdu! Bu Sefer Kızdırdı

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Hem İfşa Etti Hem de Bel Altı Vurdu! Bu Sefer Kızdırdı

Sosyal medyanın en aktif isimlerinden Enis Arıkan, Instagram hesabında her gün onlarca story paylaşıyor. Sık sık bulunduğu ortamlarda olup biteni açık eden ünlü oyuncunun sosyal medya bağımlısı olduğu düşünülüyor. Özellikle Ezgi mola ile yaptığı paylaşımlar ve sosyal medya üzerinden yakın arkadaşına yaptığı göndermelerle bilinen Arıkan, zaman zaman haddini aşıyor.

Jet Gibi Yükseldi

İlk olarak Aynalı Tahir dizisi ile televizyon dünyasına adım atan oyuncu, yakın arkadaşı Ezgi Mola ile birlikte rol aldığı Kocan Kadar Konuş isimli filmle adını duyurdu. Ardından senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı Jet Sosyete’de Tonguç, namı diğer Tony karakterini canlandıran Enis Arıkan’ın yükselişi büyük bir ivme kazandı.

Camdaki Kız ile İmajı Değişti

blank

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından televizyona uyarlanan Camdaki Kız dizisine Muzo olarak katılan Enis Arıkan’ın oyunculuğu izleyenleri adeta büyüledi. Bugüne kadar çoğunlukla komedi dizilerinde izlediğimiz Enis Arıkan’ın üzerine yapışan komedi oyuncusu etiketi de böylece yitip gitti.

Dizide Ağlatıp Instagramda Güldürdü

blank

Camdaki Kız’ın geçtiğimiz bölümlerinde annesi Gülcihan ile girdiği duygusal diyalogla tüm Türkiye’yi yasa boğan Enis Arıkan, hayranlarını dizide ağlatırken sosyal medya paylaşımlarında güldürdü. Ünlü oyuncunun bu seferki hedefi annesi oldu.

Tatile Bakımla Başladı

blank

Camdaki Kız’ın çekimlerinin tamamlanmasının ardından tatil moduna giren Enis Arıkan, rahatlama aktivitelerine cilt bakımı ile başladı. Annesi ile birlikte soluğu bir güzellik merkezinde alan Arıkan, maske ve benzeri bakımlarla kendini şımarttı.

İfşa Etmeden Duramadı

Sıra bekledikleri esnada Arıkan’ın annesi yorularak klinikte yer alan koltuğa uzandı. Ayakkabılarını çıkartıp sehpanın altına iliştiren Selma Teyze, çok geçmeden oğlu Enis Arıkan’a yakalandı. Annesinin koltuğa uzanmasının normal olup olmadığını sorgulayan Enis Arıkan bu sefer haddini aştı!

blank

Oğlunun habersizce çektiği videolardan bıkıp usanan Selma Teyze, Arıkan’ın kendisini ifşa etme çabasına aldırış etmeden uzanmaya devam etti. Enis Arıkan ise ‘Bu yaştaki kadın için normal tabi’ diyerek bel altı vurdu. Arıkan bu sefer Selma Teyze’yi fena kızdırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz