Deniz Işın Öpüşme Paylaşımı Hakkındaki Konuşmalara Çıldırdı! Leyla ile Mecnun’un Yeni Yıldızını Sinirlendirdiler

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

Deniz Işın Öpüşme Paylaşımı Hakkındaki Konuşmalara Çıldırdı! Leyla ile Mecnun’un Yeni Yıldızını Sinirlendirdiler

Masumiyet dizisinde İrem karakteri ile ekranlara gelen güzel oyuncu Deniz Işın, tam da yeni projesi için heyecanlanıp kolları sıvamışken yine kızacak üzülecek bir olay yaşadı. Leyla ile Mecnun dizisinin Leyla’sını sinirlendiren emojilerin nedeni ise sadece bir öpüşme story’si.

İşte Şimdi Tamamlandım

Deniz Işın dün gece saatlerinde sosyal medya hesabından ardı ardına storyler ekleyip bazı takipçilere verip veriştirdi. Paylaşımlarından bir tanesine öpüşen bir çift fotoğrafı koyan Deniz Işın bu paylaşımın altına bir sürü şaşıran, garipseyen ya da tepki gösteren emojiler geldiğinden yakındı. “Ben de hayatımda ne eksik diye düşünüyordum” diyen oyuncu storysini de “Şimdi tamamlandım” ifadesi ile paylaştı.

Öpüşmek Yasak Ama Dövüşmek…

Gelen emojilere bir yandan şaşıran bir yandan da sinirlenen güzel oyuncu en sonunda da “Öpüşmek yasak ama dövüşmek serbest dimi?” diyerek sitem etmeye devam ediyor. Leyla ile Mecnun’un sıcağı sıcağına heyecanının arasında bu keyifsizlik hiç iyi olmamış açıkçası. Ama muhtemelen Deniz Işın bu düşündüklerini paylaşmamış olsaydı muhtemelen daha çok canı sıkılırdı. Neyse ki içinde tutmayıp gelen bu tepkilere açık açık tavrını koymuş güzel oyuncu.

Mecnun’un Yeni Leyla’sı

Bugünlerde ismi sık sık Leyla ile Mecnun dizisi ile anılan Deniz Işın, aslında Kimya Mühendisliği mezunu olup oyunculuğa kendisini sonradan kaptıranlardan. İyi ki de kaptırmış doğrusu. İzmir’de aldığı tiyatro ve oyunculuk eğitimin ardından oldukça başarılı işlere imza atan Deniz Işın ilk kez Fox TV’de yayınlanan Her Yerde Sen adlı dizi ile dizi severlerin karşısına geliyor. Ardından İyi Günde Kötü Günde ve Sefirin Kızı dizilerinde yer alan başarılı oyuncu son olarak başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın bulunduğu Masumiyet dizisinde yer alıyor. Ancak dizinin kısa süre sonra finale gitmesinin ardından Deniz Işın sevdiklerine bu kez bomba gibi bir haberle geldi. Güzel oyuncu için sırada Exxen’de ekranlara gelecek olan Leyla ile Mecnun var.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz