Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik Dizinin Etkisinde Kaldı! Bakın Şimdi de Neye Merak Sardı?

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik Dizinin Etkisinde Kaldı! Bakın Şimdi de Neye Merak Sardı?

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik adeta kariyerinin zirvesini yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde IMDB Starmetre sıralamasında Türk oyuncular listesinin en başına yerleşmeyi başaran yetenekli oyuncu, her haliyle göz kamaştırmaya devam ediyor.

Tekliflerin Ardı Arkası Kesilmedi

İlk olarak 2011 yılında yayınlanan Ustura Kemal dizisinde hayat verdiği Gizem karakteri ile tanıdığımız Burcu Biricik, çok geçmeden kendini kanıtlayarak İnanç Odası isimli filmde ilk başrol deneyimini yaşadı. Güzel oyuncu o günden sonra bir çok projede yer alarak adeta ününe ün kattı.

Kırmızı Oda’nın Boncuk’u

blank

Geçtiğimiz yıl, Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanarak ekranlara gelen Kırmızı Oda dizisinde bir süre Boncuk karakterini canlandıran Burcu Biricik, performansı ile izleyenleri adeta büyüledi. Onun bu ışığı izleyiciler gibi yapımcıların da gözünden kaçmamış olacak ki hemen ardından bomba gibi iki projede daha yer aldı.

Camdaki Kız’ın Nalan’ı

blank

Bu projelerin ilki OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Camdaki Kız oldu. Yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlanarak televizyona aktarılan dizide Burcu Biricik, başrolleri Kırmızı Oda’daki rol arkadaşı Feyyaz Şerifoğlu ile paylaşıyor. Burcu Biricik’in psikolojik olarak sorunlu bir annenin pek de normal olmayan kızı Nalan’ı canlandırdığı dizi, her bölümü ile reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Netflx’in Fatma’sı

blank

Kırmızı Oda ile yakaladığı başarıyı Camdaki Kız dizisinde de sürdüren Burcu biricik, bu proje ile eş zamanlı olarak Netflix’te yayınlanan Fatma dizisi ile de ekranlarda yer alıyor. Yapımcılığını Başak Abacıgil’in üstlendiği psikolojik dram türündeki dizi, Burcu Biricik’in yeteneğini adeta dünyaya duyuruyor.

Demek O da Etkileniyor…

blank

Sanıyoruz ki; bu kadar psikolojik yapımın içerisinde yer alan Burcu Biricik, ister istemez insan psikolojisini irdeleme ihtiyacı duyuyor. Güzeller güzeli oyuncu zaman zaman sosyal medya hesabında psikoloji ile ilgili paylaşımlara yer vererek özellikle de empati unsurunu vurguluyor. Ünlü oyuncunun sosyal medya paylaşımları, takipçileri tarafından bir hayli ilgi görüyor.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz