Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Hande Erçel’den Sevgilisi Kerem Bürsin’e Son Dönemin En Romantik Doğum Günü Mesajı

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Hande Erçel’den Sevgilisi Kerem Bürsin’e Son Dönemin En Romantik Doğum Günü Mesajı

HanKer sosyal medyayı aşklarıyla büyülemeye devam ediyor. Bugün yeni yaşına giren Kerem Bürsin’in doğum gününü Hande Erçel özel bir paylaşımla kutladı. O paylaşımın altına yazdıkları ise olay oldu.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Fox Tv’nin fenomen dizisi Sen Çal Kapımı’nın başrollerini paylaşan ünlü ikili, daha ilk bölümden itibaren aralarındaki uyum ile herkesi ekrana kilitlemişti. Enerjileri ekranların ardından bile hissedilen Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında çok geçmeden aşk dedikoduları da dolanmaya başlamıştı. Yaz dizisi olarak yola çıkıp koca bir sezonu deviren Sen Çal Kapımı’nın bu başarısında onların uyumlu kimyalarının katkısı su götürmez bir gerçek.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Ünlü ikili bir süre tüm aşk dedikodularını reddetmiş hatta Hande Erçel’in Murat Akdoğan ile aşk yaşadığı söylentileri ortalığı karıştırmıştı. Bu iddiaları yalanlayan güzel oyuncu, uzun süre Kerem Bürsin ile çok yakın arkadaş olduklarını dile getirdi. Ancak hayranları ikilinin arasındaki çekimi görünce bu laflara çok da inanmadı tabii.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Dizinin sezon finali yapmasının ardından ikilinin birlikte tatile gitmesi tüm gerçekleri ortaya çıkardı. Beraber Maldivler’de tatil yapan ünlü çiftimiz birbirlerine olan aşklarını sosyal medya paylaşımlarıyla itiraf etti. Ünlü çift şimdilerde Türkiye’nin en sevilen çiftlerinden.

“Güneş Işığımsın”

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Önceki gün Hande Erçel yeni yaşına giren sevgilisi için Sen Çal Kapımı setinde sürpriz hazırlamıştı. Birlikte pasta kesen ekibin renkli görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Fotoğraf çekildikleri sırada pastayı sevgilisinin yüzüne süren Erçel o anları “daha yeni başlıyoruz” notuyla paylaşarak hepimizi çok heyecanlandırmıştı.

Güzel oyuncudan yepyeni bir doğum günü paylaşımı geldi. Hande Erçel Kerem Bürsin ile bir fotoğrafını Instagram’da paylaşarak yakışıklı ismin doğum gününü kutladı. Erçel, o paylaşımın altına ise “Güneş ışığı gibi hisseden insanlara yakın olun. İyi ki doğdun hayatımın en komik kısmı, iyi ki varsın” notunu yazdı. Kerem Bürsin ise sevgilisine “Güneş ışığım” diye seslendi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz