Esra Erol’dan Alişan’a Herkes Yanıt Verdi: Çağla Şıkel’in Ablasını Siz de İlk Kez Göreceksiniz

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Esra Erol’dan Alişan’a Herkes Yanıt Verdi: Çağla Şıkel’in Ablasını Siz de İlk Kez Göreceksiniz

Ailesine düşkünlüğü ile tanıdığımız ünlü isimlerden birisi de Çağla Şıkel. FOX TV’nin Çağla ile Yeni Bir Gün programının güzel sunucu Şıkel bugün sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. Ve görenler inanamadı. Alişan’dan Esra Erol2a birçok ünlünün yorum yaptığı paylaşım takipçiler tarafından da çok sayıda beğeni topladı. İşte herkesi şaşırtan ve gözlerinize inanamayacağınız benzerliğin fotoğrafı!

O Benim Ablam

Çağla Şıkel’in bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşım ünlüler dünyasından ve güzel sunucunun takipçileri tarafından kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni topladı. Ailesine düşkünlüğü ile tanıdığımız Çağla Şıkel bugün ablası ile birlikte oldukları bir fotoğraf paylaştı ve paylaşımına “O benim ablam” diye de not düştü. Paylaşıma yakın arkadaşı Alişan kalp ve nazar boncuğu emojisi koyarken Esra Erol da kalple karşılık verenler arasındaydı.

“Estetiksiz Çağla”

İki çocuk annesi Çağla Şıkel’i ve ablası Berna Şıkel’i görenler ise gerçekten şaşkınlıklarını gizleyemediler. Takipçilerin bu şaşkınlıkları adeta yorumlarına yansıdı. Takipçiler “İkiz gibisiniz”, “Çok benziyorsunuz ama o minik biraz”, “Estetiksiz Çağla” gibi birçok yorumla Çağla ve Berna kardeşlerin şaşırtan benzerliklerinden bahsettiler.

Spor Olmazsa Olmazı

çağla şıkel

Ablasının doğum günü vesileyle bu paylaşımı yapan Çağla Şıkel’in fitliğinin bir nedeninin de genetik şans olduğu ortaya çıkmış oldu böylelikle. Zira ablası Berna Şıkel de oldukça zarif ve formunda görünüyor doğrusu. Ama tabi Çağla Şıkel’in formda kalabilmek için verdiği emekleri de görmezden gelmek olmaz. Ünlü sunucu ara ara verdiği spor ve egzersiz listesi ile hepimizi şok etmeyi her defasında başarabiliyor çünkü. Yemek konusunda kendisini herhangi bir şekilde sınırlandırmayan Çağla Şıkel sgzersiz konusunda ise oldukça disiplinli ve katı diyebiliriz. Sporu adeta yaşam tarzı haline getiren Şıkel, fitness, yoga ve biniciliğin yanı sıra ayrıca oğluyla birlikte boks dersleri de alıyor.

Benzer Haberler

Emine 4 Haziran 2021

Çok iyi

Yorum Yaz