Serenay Sarıkaya Hızını Alamadı! Mini Eteğiyle Öyle Pozlar Verdi ki Görenler Hayranlık Dolu Bakışlarını Gizleyemedi

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Serenay Sarıkaya Hızını Alamadı! Mini Eteğiyle Öyle Pozlar Verdi ki Görenler Hayranlık Dolu Bakışlarını Gizleyemedi

Türkiye’nin en güzel kadınlarından Serenay Sarıkaya, her yaptığı ile olay olmaya devam ediyor. Netflix’teki yeni dizisi için hazırlıklara başlayan güzel oyuncunun mini etekli pozları sosyal medyayı salladı.

serenay sarıkaya

Ülkenim tescilli güzellerinden olan Serenay Sarıkaya, hem eşsiz güzelliği hem karizması hem de yeteneği ile en beğenilen oyunculardan beri. Adanalı, Yer Gök Aşk, Lale Devri, Medcezir, Fi gibi dizilerde izlediğimiz güzel oyuncu, şimdilerde yeni dizisi Şahmeran için gün sayıyor. Bergen projesinden ayrılan ünlü ismin ekranlara yeniden döneceği Netflix dizisi bu sezonun merakla beklenen yapımlarından biri.

Bu Nasıl Bir Güzellik

Son dönemde ismi iş adamı Haldun Demirhisar ile anılan ünlü oyuncu bu günlerde yepyeni bir ilke imza attı. Dünyaca ünlü bir markanın Türkiye’deki ilk marka elçisi olan Serenay Sarıkaya’nın yılanlı pozlarıyla sosyal medyayı darmaduman etti. Dikkat çeken takılarla kameraların karşısına geçen Serenay Sarıkaya’nın fotoğrafları büyük olay oldu. O paylaşımın etkisi geçmeden güzel oyuncu mini etekli pozlarıyla takipçilerinin nefesini kesti. Serenay Sarıkaya’nın o pozlarına dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum geldi.

Hamilelik Davası Son Buldu

serenay sarıkaya

Serenay Sarıkaya, Pınar Ergüner’in Beyaz Tv’de yayınlanan programında kişilik haklarına saldırıda bulunulduğu ve hakkında asılsız iddialar atıldığı gerekçesiyle tazminat davası açmıştı.

Ünlü oyuncunun dava dilekçesinde ise “8 Temmuz 2019’da söz konusu programda “Serenay Sarıkaya Hamile mi?” başlıklı bir haberin çıktığını belirtilmiş ve haberin ardından programın sunucusu Pınar Ergüner’in, Serenay Sarıkaya’nın evli bir kulüp başkanı ile birlikte olduğunu ve ondan hamile kaldığını, kulüp başkanının çocuğu aldırmak istediği, Sarıkaya’nın çocuğu aldırmak istemediği ” gibi iddialarda bulunduğu ifade edilmişti. Pınar Ergüner’in, oyuncu Serenay Sarıkaya’ya 10 bin lira tazminat ödemesine karar verildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz