Pandemide Anne Olmak Her Şey Olmaktır! İşte Kırmızı Oda’nın Konuk Oyuncusu Burcu Kara’nın Berber Olduğu Anlar

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Pandemide Anne Olmak Her Şey Olmaktır! İşte Kırmızı Oda’nın Konuk Oyuncusu Burcu Kara’nın Berber Olduğu Anlar

Pandemi hangimizi zorlamıyor ki? Dilediğimiz gibi dışarıya çıkamamak, maskesiz bir adım bile atamamak, içimizden geldiği gibi sevdiklerimize sarılamamak… Her şey ama her şey çok zor. Peki ama bir de buna bu dönemde ebeveyn olmayı eklersek nasıl olur? İşte Burcu Kara’dan buna küçük bir örnek!

Bugün de Berber Olalım

Ünlü oyuncu Burcu Kara bugün sosyal medya hesabından duygusal bir mesajla oğlunun saçını kestiği anları paylaştı. Pandemi günlerinde bir ebeveyn olarak çocuğuna olan bitenleri çaktırmamaya çalışarak hayata devam etmenin nasıl bir duygu olduğunu anlattı. Kimi aman bir berber kimi zamanda bir doktor. İşte pandemi zamanlarında anne ve baba olma hallerinin en güzel örneğin.

Her Şey Normalmiş Gibi Yaşamak!

Nasıl da güzel ifade etmiş Burcu Kara pandemi sıkıntısını. Oğlu Ali’ye hissettirmeden yaşadıklarını “Her şey normalmiş gibi yaşamaya çalışmak zeten en yorucu olanı” diye ifade ediyor örneğin. Ve şöyle açıklıyor içinde olduğu durumu: “Bir yıldır hepimiz böyleyiz değil mi? Son bir aydır içinde bulunduğumuz hastalık, çaresizlik ve son bir haftada iki arkadaşımızın vefat haberini almak bizi derinden sarstı. Ali’ye çok çaktırmadan devam etmeye çalışıyoruz hayatımıza. Kuaförcülük oynayarak saç kesmek ya da doktormuşum ben hadi vitaminimizi içelimler. Her şeyi normalmiş gibi yaşamaya çalışmak zaten en yorucu olanı. Yoksa iyisiyle, kötüsüyle her şey insanlar için eyvallah.??Sağlıklı, huzurlu Pazar’lar.”

Annelik Ömür Boyu Vicdan Azabıdır!

Burcu Kara

Oğlu Ali’ye düşkünlüğü ile bildiğimiz Burcu Kara’yı ayrıca YouTube kanalının ikinci sezon yayınlarına yaptığı açıklamalardan da hatırlıyoruz. Ünlü oyuncu kanalında ‘Ali’yi Büyütürken Yaptığım Hatalar’ ismiyle bir video paylaşmış ve videoda oğlu Ali Çınar ile ilgili samimi açıklamalarda bulunmuştu. Hatta aynı programda Sezen Aksu’nun ‘Annelik ömür boyu vicdan azabıdır’ sözünü vurgulamış ve oldukça duygusal anları bizlerle paylaşmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz