Camdaki Kız’ın Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu Yine Yaptı Yapacağını! Görenler Duyanlar Resmen Kendinden Geçti

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Camdaki Kız’ın Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu Yine Yaptı Yapacağını! Görenler Duyanlar Resmen Kendinden Geçti

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız yayınlanmaya başladığı günden beri reyting listelerini alt üst ediyor. Seyircilerin ilgiyle takip ettiği dizi hem konusu, hem dudak uçuklatan sahneleri hem de oyuncularıyla çok konuşuluyor.

Müthiş Bir Sezon Finaline İmza Attı!

Camdaki Kız, geçtiğimiz Perşembe 9. bölümü ile sezon finali yaptı. Nalan ve Sedat’ın nihayet muradına erdiği bölüm, son sahnesi ile izleyicileri merakta bıraktı. Nalan’ın korkuları, Sedat’ın bitmek bilmeyen Cana zaafı ve Cana’nın sonlanmayan entrikaları ile bomba gibi bir sezon finaline imza atan Camdaki Kız’ın son sahnesinde Hayri karakteri diziye dahil oldu. Yüzü görünmeyen Hayri karakterinin kim olacağı ise sosyal medyada çok konuşuldu.

Dizi Kadar Oyuncular da Konuşuldu

blank

Camdaki Kız’ın ünü yayılır yayılmaz, en çok konuşulan isimlerden biri Feyyaz Şerifoğlu oldu. Feyyaz Şerifoğlu, oyunculuğa henüz yeni adım attı. 2013 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılan ve o andan sonra hayatı değişen Şerifoğlu, Ajda Pekkan’a vokalistlik yaptı. 2019 yılında ise Gidene isimli single çalışmasını müzik severlerin beğenisine sunan Şerifoğlu, birçok reklam projesinde yer aldı. Fakat genç oyuncunun geniş kitlelerce bilinmesi Kırmızı Oda dizisinde hayat verdiği Can karakterinden sonra oldu.

Kırmızı Oda’da Tanıştık

blank

Genç oyuncu Kırmızı Oda dizisinde Burcu Biricik’in canlandırdığı Boncuk karakterinin hikayesinde yer aldı. Elinde gitarı ile izlediğimiz Şerifoğlu ve Burcu Biricik’in uyumu gözlerden kaçmamış olacak ki; iki isim bu sefer de Camdaki Kız’da buluştu.

Müzik Ziyafeti Verdi

Camdaki Kız sezon finali yapar yapmaz oyuncular rahatlama moduna geçti. Kimi tatile çıktı, kimi cilt bakımına gitti, biri ise eline gitarı alıp kulaklarımızın pasını sildi. Evet tam da tahmin ettiğiniz gibi o kişi Feyyaz Şerifoğlu! Yeni jönümüz, Bülent Ortaçgil’in Sensiz Olmaz isimli şarkısını seslendirerek o videoyu sosyal medya hesabında paylaştı.

blank

Hem sesi hem de tavırlarıyla izleyenleri büyüleyen Feyyaz Şerifoğlu’nun videosuna kısa zamanda hayranlarından yorumlar yağdı. Ünlü oyuncunun sevenleri yorumlar kısmını kalp ve ateş resimleri ile doldurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz