Kardeşlerim’in Ömer’i Bilal Yiğit Koçak Gözünü Yükseklere Dikti! Bakın Hayalindeki Yıldız Kimmiş

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Kardeşlerim’in Ömer’i Bilal Yiğit Koçak Gözünü Yükseklere Dikti! Bakın Hayalindeki Yıldız Kimmiş

Kardeşlerim dizisinin Ömer’i Bilal Yiğit Koçak, bugün TV100 muhabirine kısa bir röportaj verdi. Hem iş hayatı hem de özel hayatı ile ilgili açıklamalar yapan Koçak, pandemi dönemini çalışarak geçirdiğini söyledi. Yöneltilen soruları açık yüreklilikle cevaplayan Bilal Yiğit Koçak, Kardeşlerim dizisinde yer almaktan mutluluk duyduğunu söylemeyi de ihmal etmedi.

“Pandemi Çalışarak Geçiyor”

Genç oyuncu, muhabir’den gelen “Pandemi dönemi nasıl geçiyor?” sorusuna “Çok yoğun çalışıyoruz. Yasaklara falan adapte olamadık. Sadece sette görüyoruz önlemleri.” şeklinde cevap verdi. Sette olduğu zamanlar dışında da dışarı çıkmadığını ve kendisini koruduğunu söyleyen ünlü oyuncu, kapanma süreçlerini de evde kendisini geliştirerek ve eğitimler alarak geçirdiğinden bahsetti.

Meğer Çok Sıkı Eğitimler Almış

blank

Evlere kapandığımız süre boyunca sabah 6 da kalkarak ödevlerini yaptığını ve oyuncu koçunun kendisine önerdiği filmleri izleyerek çalıştığını anlatan Bilal Yiğit Koçak, oyunculukta eğitimin hiç bitmediğini söyledi. Televizyon dünyasının parlayan yıldızı, önümüzdeki zamanlarda oyunculuk eğitimi için yurt dışına gitme hayali olduğundan bahsetti.

Ayakkabı ve Simit Almak İsteyenler Var!

blank

Mesleğine duyduğu bağlılık adeta gözlerinden okunan genç oyuncunun Kardeşlerim dizisinden sonra kendisine gelen tepkilerden bahsetmesi izleyenlerin yüzünü gülümsetti. Kendisine ayakkabı ve simit almak isteyen takipçileri olduğunu söyleyen Koçak bu durumu “Seyirci bizleri çok benimsedi” şeklinde değerlendirdi.

Gözünü Oscara Dikti

blank

Muhabirin “Hangi oyuncularla birlikte oynamak istersin” sorusuna Sean Penn, Juliette Binoche, Haluk Bilginer ve Aras Bulut İynemli cevabını veren Bilal Yiğit Koçak son anda bu listeye Leonarda Di Caprio’yu da ekledi. Bunun üzerine muhabirden gelen “Gözünü oscara diktin herhalde” yorumuna ise “Neden Olmasın” şeklinde cevap verdi.

Önce Sevindirdi Sonra Üzdü!

blank

Gözünü yükseklere diken genç oyuncu, özel hayatı ile ilgili de samimi açıklamalarda bulundu. Hayatında kimsenin olmadığını söylemesi hayranlarının yüzünü güldürürken, bir ilişki istemediğinden ve kariyerine odaklandığından bahsetmesi umutları yıktı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz