Yediği Cezanın Acısını Böyle Çıkardı! Bakın Derya Uluğ Kimle Tatile Çıktı

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Yediği Cezanın Acısını Böyle Çıkardı! Bakın Derya Uluğ Kimle Tatile Çıktı

Sesi kadar güzelliği ile de göz kamaştıran şarkıcı Derya Uluğ, yoğun geçen bir dönemin ardından tatile çıktı. Yasakların kalkmasıyla rehavete kapılıp eğlence düzenleyen ve gecenin sonunda ceza yiyen bir grup ünlüden biri olan Derya Uluğ, o cezanın acısını eğlenerek çıkardı.

Eğlenceye Ceza Kesildi

Geçtiğimiz günlerde Enis Arıkan, Derya Uluğ, Enes Batur, İrem Derici, Buray gibi isimlerinde aralarında bulunduğu bir grup ünlü isim, doğum günü kutlaması için bir restoranda bir araya gelmişti. Aralarında müzisyenlerin de bulunduğu grup sazlı sözlü eğlencenin dibine vurmuş, o geceye ait bazı storyler ünlülerin sosyal medya hesaplarını süslemişti.

blank

Ancak hala sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı bu günlerde, ünlülerimiz yasak saatini geçirince başları derde girmişti. Restoranın hala açık olduğunu gören polis neler olup bittiğini anlamak için restorana girmiş, o sırada grup arka kapıdan ormana kaçmış, saklanma çabalarına rağmen polise yakalanmışlardı. Grupta yer alan bütün ünlülere sokağa çıkma yasağını ihlal ettikleri gerekçesi ile ceza kesilmiş, Derya Uluğ da bu cezadan nasibini almıştı.

Milli Takım Şarkısı İçin Antrenman Yaptı

blank

Güzel Şarkıcı bu yasağın hemen ardından Mustafa Sandal, Eypio ve Irmak Arıcı ile birlikte seslendirdiği milli takım şarkısı ile gündeme geldi. Şarkının klibinde top sektiren Derya Uluğ, bu hareketi en iyi şekilde yapabilmek için bir süre antrenman yaptı. Hatta o antrenmanlardan görüntüleri sosyal medya hesabında paylaştı.

Güzel oyuncunun şarkı söylemek kadar top sektirme konusunda da başarılı oluşu, Uluğ’u izleyenlerin gözünden kaçmadı. Hem antrenman esnasında yanında bulunan kişiler hem de videoya yorum yapanlar Derya Uluğ’a övgüler yağdırdı.

İş Bitti Tatil Başladı

blank

Bir yandan klip çalışmaları bir yandan cezalar derken bunalan Derya Uluğ, tatile çıkarak kendini serin sulara attı. Peki tatilde güzel şarkıcıya kim eşlik etti dersiniz? Elbette yakın arkadaşı Ece Seçkin! Birlikte tekne turuna çıkan iki ismin eğlencesi gözlerden kaçmadı.

blank

O tatile ait bir videoyu Ece Seçkin sosyal medya hesabında ‘with my bestie’ notu ile paylaştı. Derya Uluğ teknenin kenarında otururken Ece Seçkin’in hızla yanına geldiği ve güzellerin kadeh tokuşturduğu artistik video, iki ünlü ismin hayranları tarafından çok beğenildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz