Hızır Gözünü Karartıyor Savaş İçin Perde Kapanıyor: Oyun Bitti! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

14 Haziran 2021

Hızır Gözünü Karartıyor Savaş İçin Perde Kapanıyor: Oyun Bitti! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. Bölüm Fragmanı

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın her bölümü izleyenleri soluksuz bırakıyor. Bu hafta 199. bölümü ile ekrana gelecek olan fenomen dizi, sezon finali yapıyor.

Çakırbeyli ailesinin kayıplarla sarsıldığı dizide yer altı dünyasının çeteleri arasındaki savaş gittikçe alevleniyor. Her kayıp yeni bir intikam ateşi yakarken, her intikam ateşi yeni bir can alıyor. Böylece sürüp giden savaşta ne silahlar susuyor, ne yitip giden canlar bitiyor.

198. Bölümde Neler Yaşandı?

blank

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçtiğimiz hafta 198. bölümü ile ekranlara geldi. Nefes kesen dizinin bu bölümünde Hızır Çakırbeyli, gelini Didem ve dostu Haşmet Façalı’nın ölümünden sonra içinde yanan intikam ateşini bir türlü söndüremedi. Ne olursa olsun gelininin ve dostunun kanını yerde bırakmamaya yemin eden Hızır’a en büyük destek Haşmet’in kardeşi ve Hızır’ın dostu Behzat Façalı’dan geldi.

blank

Verdiği kayıplara rağmen pes etmeyen ve gelini Didem ile dostu Haşmet’in ölüm emrini veren Rıdvan’ı öldürmeye çabalayan Hızır, Rıdvan’ı ve ailesini bir bir ele geçirdi. Rıdvan son bir çırpınışla Ortadoğu’da enerji şirketlerinin güvenlik işlerini yürüten Savaş’tan yardım istedi. Rıdvan’ın bu hamlesi Hızır’a bir düşman daha kazandırdı.

blank

Hızır’ın Savaş ile mücadelesinde sevdikleri tehlikeye girdi. O ise sevdiklerini korumak için kendi canını vermeye hazırdı. Hızır’ın bu mücadelede en büyük destekçisi yeğeni Alpaslan’dı. Alpaslan’a destek veren ise Şahin Ağa sayesinde ayakta kalmayı başarabilen Kimsesiz Doğan’dı. Alpaslan eşiğine geldiği yol ayrımında Kimsesiz Doğan’ın yardımlarıyla doğru yönü bulmaya çalıştı.

199. Bölümde Seyirciyi Neler Bekliyor?

Düşmanları gaflete düşürmenin tek yolu, onlara Hızır Çakırbeyli’yi yakalama imkanı vermektir. Bu yüzden Hızır merkeze kendini koyar. Bu çerçevede yapılan plana göre, Alpaslan Savaş’ın mekanına sızarak ekibin geri kalanına yolları açar. Sonunda Çakırbeyli’ler ile Savaş karşı karşıya gelir ve Savaş için yolun sonu görünür. Silah patlar ve Savaş veda eder…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz