Can Yaman Bu Olaya Çok Kızacak! Ünlü Futbolcu Can’ın Sevgilisinin Kalçalarına Bakmaktan Kendini Alamadı

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

Can Yaman Bu Olaya Çok Kızacak! Ünlü Futbolcu Can’ın Sevgilisinin Kalçalarına Bakmaktan Kendini Alamadı

Yakışıklı oyuncu Can Yaman, İtalyan sevgilisi Diletta Leotta ile dolu dizgin bir aşk yaşıyor. Juventus’un yıldız oyuncusu McKennie’nin, Can Yaman’ın geçenlerde evlilik teklifi ettiği güzel sevgilisi Diletta’nın, kalçalarına attığı bakışlar ise İtalya’nın gündemine bomba gibi düştü.

Can Yaman ve sevgilisi Diletta Leotta gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde Can Yaman’ın evlilik teklifi etmesiyle büyük bir olay yaratan çiftimiz, şimdi bambaşka bir sebepten dolayı gündemde.

Gözlerini Diletta’nın Kalçasından Bir Saniye Bile Ayırmadı

Seria A’da oynanan Juventus – Verona Maçı bomba gibi bir olayla sosyal medyaya damga vurdu. Juventus’un yıldız oyuncusu Weston McKennie, maç süresi boyunca İtalyan yengemiz Diletta Leotta’nın kalçalarından gözlerini alamadı.

can yaman-diletta leotta- McKennie

Maç sırasında yedek kulübesinde oturan 22 yaşındaki McKennie’nin bakışları taraftarlar tarafından yakalandı. Yıldız oyuncunun, başarılı spor spikeri Diletta’nın kalçasına baktığı fotoğrafları ise kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

can yaman-diletta leotta- McKennie

Gündem olan olaylarla ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Sosyal medyada komik yorumlara neden olan bu fotoğraf hakkında bakalım Can Yaman ne diyecek?

Can Yaman Aşka Düştü

Bildiğiniz gibi Can Yaman, Ferzan Özpetek’in yönettiği bir reklam projesi için bir süredir İtalya’da. Yakışıklı oyuncu İtalya’da aynı otelde kaldığı ünlü spor spikeri Diletta ile tanıştı. Beraber fotoğraflanan ünlü çift, aşk iddialarıyla gündeme gelmişti.

can yaman-diletta leotta- McKennie

İkili kısa süre geçmeden aşk iddialarını doğruladı. Instagram’da beraber romantik pozlar paylaşan ünlü çiftimiz hem Türkiye’yi hem de İtalya’yı aşklarıyla büyülüyor.

Gökyüzünde Romantik Evlilik Teklifi

can yaman-diletta leotta- McKennie

Hatırlarsanız geçenlerde Can Yaman’ın sevgilisine çok romantik bir şekilde evlilik teklifi ettiğini öğrenmiştik. Ünlü oyuncu arkasında İtalyanca “Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can.” yazılı bir uçak uçurtmuştu. Hatta kısa sürede evlilik kararı alan çiftin hakkında yapılan “PR yapıyorlar” iddiaları magazini çalkalamıştı.

Benzer Haberler

Berivan 3 Mart 2021

Dieletta leotaaaa huhuhuauhu

Yorum Yaz