Dedikodu Kazanı: Cemiyet Hayatında İşkence Skandalı, Aleyna Tilki’nin Açıklamaları, Demet Akalın’dan Zeytindalı

Aleyna

Dedikodu Kazanı

3 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Cemiyet Hayatında İşkence Skandalı, Aleyna Tilki’nin Açıklamaları, Demet Akalın’dan Zeytindalı

Haftanın ortasından herkese merhaba! Bugün ünlülerimiz, magazin gündemi için bol bol malzeme verdi! İddialar ve açıklamalar havada uçuştu. Bakalım 3 Mart Çarşamba günü en çok hangi konuları konuşmuşuz?

1. Aleyna Tilki’den Şaşırtan Açıklamalar!

Aleyna Tilki

“Retrograde” şarkısıyla dünyaya açılan Aleyna Tilki, aynı gün şarkı çıkartan Kerimcan Durmaz’la karşılaştırılmaya başlandı. Bugün NR1 Türk FM’e konuşan Aleyna Tilki, yeni şarkısının çıkış tarihini astroloğunun önerdiğini söyledi. Ayrıca “Dünya starlarından tek farkım Konya’da doğmuş olmam” açıklamasıyla da herkesi şaşırttı. Bu arada detaylar için:

2. Şeyma Subaşı Yeni Evini Dekore Ediyor!

Şeyma Subaşı

Milyarder sevgilisiyle yeni eve taşınan Şeyma Subaşı, evi kendi dekore edecekmiş. Hatta elbise odasını tamamen kendi çizerek baştan dekore eden Şeyma Subaşı, mimarlığa soyunmuş oldu! Detaylar için:

3. Cemiyet Hayatında Şoke Eden Olay!

İpek Hattat

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden olan İpek Hattat, bugün oldukça ilginç bir olaya karıştı! İddiaya göre İpek Hattat, tabletini tamir edemeyen şirketin kuryesini eve hapsedip işkence etti! İpek Hattat, sevgilisi ve şöförüyle kuryenin telefonunu kırmış ve adamı köpek dışkısının üzerine oturtmak zorunda bırakmış! Pes doğrusu. Bu arada detaylar için:

5. Söylemezsem Olmaz Programından İlginç İddia!

blank

Bugün bildiğiniz gibi Müslüm Gürses’in aramızdan ayrılışının yıldönümü. Bu sebeple Söylemezsem Olmaz programında Müslüm Gürses anıldı ve ünlü besteci Burhan Bayar canlı yayına telefonla katıldı. Burhan Bayar “Müslüm Gürses’in kızı mı var?” sorusuna “Bilmiyorum!” deyince ortalık karıştı! Bu arada detaylar için:

5. Gülşah Saraçoğlu’ndan Maskara Şoku!

blank

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, yakın arkadaşı Selin Ciğerci’nin yeni çıkan maskarasını tanıtmak için kamera karşısına geçti. Fakat Gülşah Saraçoğlu’nun video esnasında göz göre göre başka bir markanın ürününü alıp kullanmaya devam etmesi dikkatlerden kaçmadı! Bu arada detaylar için:

6. Demet Akalın’dan Kerimcan Durmaz’a Zeytindalı!

Demet Akalın

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve ünlü fenomen Kerimcan Durmaz’ın arası bildiğiniz gibi iyi değil. Bir dönem can ciğer olan ikili şimdi kanlı bıçaklılar! Ancak bugün Demet Akalın’dan şaşırtıcı bir hareket geldi. Kerimcan Durmaz’ın yeni şarkısını arabasında dinlerken story atan güzel şarkıcı acaba Kerimcan Durmaz’a zeytindalı mı uzattı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz