Söylemezsem Olmaz Müslüm Gürses’in Herkesten Sakladığı Kızını ve Aslı Enver’in Yeni Sevgilisini Ortaya Çıkardı!

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

Söylemezsem Olmaz Müslüm Gürses’in Herkesten Sakladığı Kızını ve Aslı Enver’in Yeni Sevgilisini Ortaya Çıkardı!

Magazin dünyasının en sansasyonel programı, Türk televizyon tarihine adı altın harflerle kazınan Söylemezsem Olmaz’da bugün çok ilginç iddialar ortaya atıldı! Bildiğiniz gibi genellikle Söylemezsem Olmaz’ın kaotik sunucuları; Bircan Bali, Arto ve özellikle de Seren Serengil, gündemde kalmak için birçok asparagas haberi “iddia” olarak ya da “ben öyle duydum, bana ihbar geldi” şeklinde canlı yayında anlatıyorlar.

Söylemezsem Olmaz

Aslı Enver’in Yeni Aşkı!

Fakat bugün canlı yayında ortaya atılan iddialar oldukça ciddi ve bir o kadar da enteresan! Bu ilk iddia, güzel oyuncu Aslı Enver’le ilgili. Geçtiğimiz gün Aslı Enver ve Murat Boz, birkaç dakika arayla Instagram’da fotoğraf paylaşmıştı. Buraya kadar bir sorun yok. Ancak paylaşılan fotoğrafların captionlarında hem Aslı Enver’in hem de Murat Boz’un siyah beyaz kalp emojisi kullanması; magazin alemini harekete geçirdi ve “Barıştılar mı?” iddiaların atılmasıne neden oldu.

Aslı Enver

Fakat aynı gün Söylemezsem Olmaz programında; Arto, Aslı Enver’in Murat Boz’la barışmadığını başka bir kişiyle birlikte olduğunu ve hatta o kişiyle beraber tatile gittiğini söylemişti. Programın sunucusu Bircan Bali, Arto’ya ne kadar ısrar etse de; Arto “Bu açıklamayı yapmam için emin olmam ve izin almam lazım, şimdi olmaz” diyerek konuyu kapattı.

Aslı Enver

Bugün ise Arto, gerekli yerlerden izinleri almış olacak ki; güzel oyuncu Aslı Enver’in Cem Akçaylı ile birlikte olduğunu iddia etti! Bakalım taraflardan herhangi bir açıklama gelecek mi?

Müslüm Gürses’in Kızı mı Var?

Müslüm Gürses ve Muhtemen Nur

Bugün Söylemezsem Olmaz programında ortaya atılan ikinci iddia doğru ise yer yerinden oynar! Bugün bildiğiniz gibi Müslüm Gürses’in aramızdan ayrılışının yıldönümü. Türkiye’yi arabeskle tanıştıran Müslüm Gürses’in kaybını andığımız bugün de; Söylemezsem Olmaz programına ünlü besteci Burhan Bayar katıldı.

Canlı yayında Müslüm Gürses’i anlatan Burhan Bayar, Seren Serengil’in “Müslüm Gürses’in oğlu varsa ortaya çıksın!” demesinin üzerine Burhan Bayar’den “Hayır oğlu yok” cevabı geldi. Bu cevabın ardından kurnaz sunucularımız “Kızı mı var o zaman?” sorusunu yöneltti Burhan Bayar’e. Ünlü bestecinin “Bilmiyorum” cevabı, stüdyoda “Evet” olarak algılanınca. Seren Serengil “İnşallah. Müslüm Gürses’in kızı olsun da o alsın. Yeğenleri almasın” açıklamasını yaptı. Arto ise “Burhan Bey, siz bilmiyorum diyorsanız bir şeyler biliyorsunuzdur. Müslüm Gürses’in muhtemelen bir kızı var!” dedi. Burhan Bayar ise konunun üstünü kapatmak istercesine: “Bazı şeyler konuşulduğu zaman işe yaramıyor. Bir şeyleri kanıtlamanın bir manası yok!” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz