Canlı Yayında Sabır Taşı Kuliste Arı: Esra Erol Kulis Arkasını Paylaşınca Çalışanların Hızından Başımız Döndü!

Aleyna

ATV

24 Mayıs 2021

Canlı Yayında Sabır Taşı Kuliste Arı: Esra Erol Kulis Arkasını Paylaşınca Çalışanların Hızından Başımız Döndü!

Esra Erol’un programında aksiyon bir an olsun bile azalmıyor. Hem stüdyoda hem de kuliste ve rejide canlı yayın telaşı sürerken; güzel sunucumuz ve ekibi canlı yayına hazırlanmak için arı gibi çalışıyor. Esra Erol, bugün Instagram hesabından canlı yayın öncesinde kuliste nasıl hazırlandığını takipçileriyle video aracılığıyla paylaştı. Çalışanların hızından başımız döndü!

Uzun Yıllardır Ekranda!

ATV’nin güzel sunucu Esra Erol uzun yıllardır ekranda olmaya devam ediyor. İlk olarak bir dönemin efsane kanallarından Flash TV’de “Desti İzdivaç” programıyla karşımıza çıka Esra Erol’un evlilik programı çok sevildi! Ancak Flash TV’yi de yabana atmamak lazım. Şimdilerde dalga geçtiğimiz bir kanal olsa da; geçmiş yıllarda farklı konseptlerle ve programlarla bizleri buluşturuyordu. O yıllarda bu tarz bir evlilik programına cesaret edebilmek büyük bir olay!

blank

Kısa sürede yüzbinlerce kişi tarafından büyük bir sevgiyle takip edilen programlardan olan Desti İzdivaç’ın bu başarısını gören diğer kanallar da hemen klon programlar üretmeye başladı. Flash TV’den sonra kanal kanal gezmeye başlayan Esra Erol; her yayınlandığı kanalda reyting rekorları kırıyordu. Birkaç kanal gezdikten sonra ATV ile anlaşan güzel sunucumuz ATV’de aynı ekiple uzuun yıllar boyunca evlilik programı yapmaya devam etti.

blank

Kuliste Arı Gibiler!

Ancak diğer kanalların da evlilik programı yapmaya başlaması RTÜK’ün ve sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. Toplum ahlakını bozduğu gerekçesiyle yasaklanan evlilik programları bir bir yayın hayatlarına son verdi. Fakat Esra Erol, ani konsept değişikliğiyle birden kayıpları bulan ve aileleri barıştıran bir program haline geldi! 4 yıldır yüzlerce kişiye dokunan Esra Erol hala aynı ekiple birlikte çalışmaya devam ediyor.

Birbirlerine oldukça bağlı olan ekibimiz canlı yayın telaşında deyim yerindeyse arı gibi çalışıyor! Bugün Instagram hesabında yayın öncesi hazırlıklarını paylaşan Esra Erol’u ve ekibini izlerken resmen başımız döndü.

Benzer Haberler

Havuş 24 Mayıs 2021

Esra abla seni çok seviyorum 😘😘😘😘

Alev 25 Mayıs 2021

Esra abla seni çok seviyorum iyiki varsın tam bir cennetliksin ❤️

Yorum Yaz