Çocuk da Yaparım Kariyer de: On Parmağında On Marifet Buse Varol Mutfak Hünerlerini Sergilemeye Devam Ediyor!

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

Çocuk da Yaparım Kariyer de: On Parmağında On Marifet Buse Varol Mutfak Hünerlerini Sergilemeye Devam Ediyor!

Alişan’ın güzel eşi Buse Varol Instagram hesabından hünerlerini konuşturmaya devam ediyor. Her gün hayatından ve çocuklarından kesitleri Instagram takipçileriyle paylaşan güzel oyuncu bu sabah ailesine kahvaltı hazırlamak için mutfağa girdi. Alişan ve Burak için kalp şeklinde yumurtalar hazırlayan Buse Varol bu anları Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

Hem Oyuncu Hem Influencer!

Alişan’la bir dizi setinde tanıştıktan sonra kısa süre içinde büyük bir aşk yaşamaya başlayan Buse Varol; hem Tektaş ailesinin hem de sosyal medya kullanıcılarının kalbine girmeyi başardı. Güzelliği, nezaketi ve samimiyeti sayesinde kısa sürede Instagram’da büyük bir takipçi kitlesi elde eden Buse Varol artık hem oyuncu hem de Influencer! Geçmiş yıllarda Arka Sokaklar ve Payitaht Abdülhamit dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu Alişan’la yeni dizisi için hazırlıklara devam ediyor.

blank

Oyunculuk dışında şu sıralar Influencerlık da yapmaya devam eden Buse Varol’u genellikle anne ve anne adayları takip ediyor. Çocukları Burak ve Eliz’i büyütürken kullandığı ürünleri takipçileriyle paylaşmaktan geri durmuyor. Arada sırada canlı yayın açan Buse Varol; çocuk gelişimiyle ilgili yayınlar yaparak takipçilerini bilgilendiriyor. Buse Varol’un bu samimiyeti ve güzel enerjisi sayesinde birçok kişi çocuk bakımı ve annelik konusunda aydınlanıyor.

blank

Buse Varol’un Hünerleri!

blank

2018 yılında Alişan’la dünyaevine girdikten sonra sık sık magazinde ve Instagram’da gördüğümüz Buse Varol hem çok güzel hem de çok becerikli! Çocuklarını büyütmek için şimdilik kariyerine ara veren Buse Varol, önümüzdeki Cuma günü Alişan’ın Star TV’deki programı sona erdikten sonra eşiyle birlikte setlere geri dönecek. Bu süreye kadar çocuklarına ve Alişan’a kendi elleriyle yemek yapmaktan geri durmayan Buse Varol bugün yine ailesine kahvaltı hazırlamak için mutfağa girdi ve kalpli yumurtalar hazırladı! Güzel oyuncumuzun on parmağında on marifet!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz