Deniz Akkaya’dan Skandal Paylaşım: Biz Her Yerimizle Müsaitiz!

Aleyna

Haberler

24 Mayıs 2021

Deniz Akkaya’dan Skandal Paylaşım: Biz Her Yerimizle Müsaitiz!

Ünlü manken Deniz Akkaya, son günlerde değştirdiği stili ile çok konuşuldu. Kısa sarı saçları ile magazin dünyasında bomba etkisi yaratan güzel manken, bu sefer eylem planı ile herkesi şaşırttı.

İstanbul’un Bahçelievler semtinde, eşini tırmaladığı iddiasıyla masum bir kedinin 3 küçük yavrusunu canice öldüren adamın rezaleti kısa sürede tüm Türkiye’ye yayıldı. Bu vahşete sessiz kalamayan hayvanseverler sosyal medya hesaplarında örgütlenerek, şahsın iş yeri önünde bir eylem yapmayı planladı.

Vahşete Sessiz Kalmadı!

Bu canilik karşısında şoka uğrayan hayvanseverler arasında ünlü manken Deniz Akkaya da vardı. Deniz Akkaya, sosyal medya hesabında eylemin detaylarını paylaşarak herkesi katılmaya davet etti. Güzel manken eylemin maske ve sosyal mesafe kurallarına uygun, hakaret ve küfür içermeyen medeni bir protesto olacağını da belirtti.

Atara Atar Gidere Gider!

blank

Ünlü Manken Deniz Akkaya, bir başka hayvan severin sosyal medya hesabında gördüğü “Komşuları onları destekliyormuş! Adam ‘kimseden korkum yok, g*tü yiyen gelsin yüzüme konuşsun, dükkanı da açacağım’ diyormuş” şeklindeki açıklamaya cevap vermekte gecikmedi. Akkaya, o sözlere tepkisini “Benim her yerim yiyor. Açsın tabi, hatta 19.00’da gelip anlatsın, nasıl gelişmiş bu olay! Sen merak etme, bizim her yerimiz müsait.” sözleriyle belli etti.

Düpedüz Sapıklık!

blank

Deniz Akkaya bu vahşeti gerçekleştiren kişi ile ilgili açıklama yaparken, eylemin bir sapıklık olduğunu belirtti. Bazı takipçilerinden, ‘sapık’ kelimesi ile ilgili kendisine dava açılabileceğine dair mesajlar alan Akkaya, sapık kelimesinin TDK tarafından belirlenen anlamını paylaşarak sözünün arkasında durdu. Yayınladığı video ile de bu eylemin sapıklık olduğunu vurguladı.

Söylemezsem Olmaz’a Konuk Oluyor

blank

Ünlü manken sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla, bu vahşeti konuşmak üzere bu gün Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil’in sunduğu Söylemezsem Olmaz programına canlı bağlantı ile konuk olacağını duyurdu. Akkaya, muhteşem üçlünün de hayvan sever olduğunu hatırlatmayı ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz