Canlı Yayında Şoke Eden Sözler: Alişan O Kadınlar İçin Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: Bu Sözler Eski Sevgililerine mi?

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Canlı Yayında Şoke Eden Sözler: Alişan O Kadınlar İçin Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: Bu Sözler Eski Sevgililerine mi?

Star TV’de yayınlanan Alişan ve Demet Akalın’ın programında ilginç anlar yaşanmaya devam ediyor. Birçok konunun konuşulduğu programda ünlü şarkıcı Alişan; bazı kadınların sırf hayatını garanti almak için zengin erkeklerden çocuk yaptığını söyleyince ortalık karıştı. Acaba Alişan’ın bu sözleri kime, yoksa eski sevgililerine mi?

Program Bitiyor!

10 aydır Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı istikrarsız reytinglerine rağmen yapımcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Programda seyircilerini eğlendirmek ve güldürmek için türlü türlü şekillere giren Alişan; son olarak İsmail YK olarak karşımıza çıkmıştı. Uzun yıllardır televizyonların aranan yüzlerinden olan ünlü türkücü yanına Demet Akalın’ı da alarak Koronavirüs pandemi sırasında yüzümüzü güldürmeyi başardı.

blank

Ancak bu sabah programı, Alişan’ın aksine Demet Akalın’ın ilk televizyon deneyimiydi. Normalde haftada birkaç kere sahne alarak hayatını geçindiren Demet Akalın, hem canlı yayın telaşından hem de hafta içi her sabah ekranlarda olmak zorunda kaldığı için oldukça yoruldu. Güzel şarkıcımızın yakın arkadaşı Esra Balamir, Uçankuş TV’ye konuk olduğunda Demet Akalın’ın Koronavirüs pandemisi nedeniyle televizyonda olduğunu ve bu programdan sonra bir daha televizyon projesi yapmak istemediğini dile getirdi.

blank

Alişan’ın Bu Sözleri Kime?

Instagram’da da sık sık gece kulüplerinin ve eğlence mekanlarının açılması gerektiğini ifade eden Demet Akalın; sonunda sahnelere kavuşuyor! Yarın son kez Star TV ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkacak olan güzel şarkıcı, programın final bölümünün ardından Amerika’ya giderek ilk konserini Amerika’da verecek. Ancak bugün finale bir gün kala Alişan ve Demet Akalın’ın programında yaşanan bir olay dikkatleri çekti.

Programın usta sunucusu Alişan bazı kadınların hayatını garanti altına almak için zengin adamlardan çocuk yaptığını ve bu şekilde hayatlarını devam ettirdiğini söyledi. Hem Demet Akalın hem de programın diğer konukları Alişan’ın fikrini doğruladı. Acaba Alişan bu sözleri eski sevgililerine mi söyledi? Bildiğiniz gibi bir dönem Buse Varol’un da Alişan’la evlenerek hayatını garanti altına aldığı Söylemezsem Olmaz programında konuşulmuştu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz