İbrahim Tatlıses’in Evlilik Karmaşası: 43 Yaş Küçük Sevgilisi Gülçin Karakaya Hakkında İlk Kez Konuştu!

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

İbrahim Tatlıses’in Evlilik Karmaşası: 43 Yaş Küçük Sevgilisi Gülçin Karakaya Hakkında İlk Kez Konuştu!

İbrahim Tatlıses’in karmaşık açıklamaları yüzünden evli mi değil mi henüz anlayamadık. Son olarak “Nikah evliliği değil gönül evliliği yaptık” açıklamasını yapan usta sanatçı, bugün kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile “aile” olduklarını ve İzmir’de hayatlarına devam ettiğini söyleyince kafalar karıştı. Şimdi İbrahim Tatlıses evli mi, yoksa değil mi?

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses’in Gülçin Karakaya İle Olaylı İlişkisi Kafaları Karıştırmaya Devam Ediyor!

İmparator lakaplı ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in ilişkilerini anlamak mümkün değil! Uzun süredir kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile birliktelik yaşayan İbrahim Tatlıses’in önce evleneceği iddia edildi. Ardından kendisi İbo Show’da evlilik iddialarını yalanladı. Birkaç hafta sonra ise aynı programda Gülçin Karakaya ile nikahlandığını söyledi.

blank

Fakat bu olayın ardından; “Nikah evliliği değil gönül evliliği yaptık!” diyerek evlilik olmadığını açıkladı. Ancak son anda fikir değiştiren usta sanatçı bu sefer yine Gülçin Karakaya ile aile olduklarını ve evli olduklarını söyledi! İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karaya arasındaki ilişkiyi anlayabilen varsa gelsin bize de anlatsın; çünkü kafamız çok karıştı.

Şimdi de “Eşim” Dedi!

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya

Bugün ise Gülçin Karakaya ile evlenip evlenmediğine bir türlü karar veremeyen İbrahim Tatlıses’ten yeni bir açıklama geldi; “Ben evlendim, İzmir’de çekirdek bir aile kurdum, bu aile ile geçiniyorum. Eşimle bir aile kurdum. Gülçin Karakaya’yı edepli terbiyeli olduğu, paracı olmadığı için, riyakar olmadığı için sevdim. Aramızdaki yaş farkı da hiçbir şeye engel değil!” İbrahim Tatlıses geçtiğimiz haftalarda “Nikah evliliği değil gönül evliliği yaptık!” dediği Gülçin Karaya için “eşim” diyerek yine kafaları karıştırmayı başardı. Lütfen konuya hakim olan biri çıkıp; İbrahim Tatlıses’in evli olup olmadığını söyleyebilir mi? Biz bu işin içinden bir türlü çıkamadık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz