Sıla ve İlker Kaleli Aşkında Şoke Eden Gelişme! Sıla’nın Hamlesi Herkesi Şoke Etti: Tek Kalemde Sildi!

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Sıla ve İlker Kaleli Aşkında Şoke Eden Gelişme! Sıla’nın Hamlesi Herkesi Şoke Etti: Tek Kalemde Sildi!

2021’in sürpriz aşklarından biri de ünlü şarkıcı Sıla ve sevilen oyuncu İlker Kaleli oldu, son dönemlerde yaşadığı aşklarla gündeme gelen Sıla; İlker Kaleli’ye olan aşkını Instagram’dan duyurduktan sonra İlker Kaleli’nin eski sevgilisi Burçin Terzioğlu’nun en yakın arkadaşı Sinem Kobal’ı tek kalemde sildi! Instagram magazincilerinin dikkatinden kaçmayan bu detay sosyal medyada olay oldu. Sıla’nın bu tavrı ise pek çok kişi tarafından eleştirildi!

İlanı Aşk Geldi!

Bildiğiniz gibi güzel şarkıcı Sıla son yıllarda yeni proje ve yeni şarkılarından çok yaşadığı aşklarla gündeme gelmeye devam ediyor. İlk olarak oyuncu Ahmet Kural’la yaşadığı aşkla herkesi imrendiği bir ilişki yaşayan çiftimize nazar değdi! Hatta o dönemler çiftimizin paylaştığı bir fotoğraf sosyal medyada viral olmuş ve “Ahmet Kural, Sıla’ya bakıyor!” geyikleri alıp başını gitmişti.

Bir süredir yalnızlığın kadını modunda takılan Sıla, geçtiğimiz haftalarda aşk orucunu ünlü oyuncu İlker Kaleli ile bozdu! Bodrum’da aynı evde yaşadıkları öğrenilen çiftimiz, ilişkilerinin ayyuka çıkmasının ardından Instagram’dan ilanı aşk ederek birlikte olduklarını cümle aleme duyurdular. İlk olarak Sıla; “Diyecek afili söz çok; fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın.” diyerek İlker Kaleli’ye aşkını haykırdı. Ardından da İlker Kaleli; “Gelirmiş… Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine… Bilmediğim, canımdan can bir yere..” açıklamasıyla Sıla’ya aşkını ilan etti! Evet bu cümleler Sıla’nın şarkılarından oldukça tanıdık geliyor!

Sıla, Sinem Kobal’ı Tek Kalemde Sildi!

Ancak Instagram’ın ünlü magazin sayfalarından “Ayaklı Gazete”nin iddiasına göre; Sıla, Sinem Kobal’ı Instagram’dan takip etmeyi bırakmış! Bunun en büyük sebebi olarak ise Sinem Kobal’ın, İlker Kaleli’nin eski sevgilisi Burçin Terzioğlu’nun en yakın arkadaşı olduğu söyleniyor. Sinem Kobal’ın ise Sıla’yı hala takip etmesi de gözlerden kaçmayan bir başka detay. Güzel şarkıcının bu hareketi sosyal medyada oldukça tepki gördü!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz