Dedikodu Kazanı: Sıla Aşkı İçin Tek Kalemde Sildi, Oğuzhan Koç Magazincilere Sitem Etti, İbrahim Tatlıses’in Kararsızlığı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

27 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Sıla Aşkı İçin Tek Kalemde Sildi, Oğuzhan Koç Magazincilere Sitem Etti, İbrahim Tatlıses’in Kararsızlığı!

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatmaya başladık! Bakalım 27 Mayıs Perşembe günü ünlüler camiasında neler yaşanmış? Çaylar çorbalar hazırsa magazin turumuz başlıyor.

1. Sıla’dan Şok Sinem Kobal Hamlesi!

Ünlü oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşamaya başlayan Sıla’dan bugün şok bir hamle geldi. Geçtiğimiz gün İlker Kaleli’yle birlikte olduğunu Instagram hesabından duyuran güzel şarkıcı, bugün arkadaşı Sinem Kobal’ı Instagram’dan takip etmeyi bıraktı. Bunun en büyük sebebi olarak ise Sinem Kobal’ın, İlker Kaleli’nin eski sevgilisi Burçin Terzioğlu’nun en yakın arkadaşı olduğu söyleniyor. Bu arada detaylar için:

2. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Muhabirlere Sitem Etti!

blank

Bugünlerde Kaş’ta tatilin tadını çıkartan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, kaldıkları evde paparazziler tarafından basılınca Instagram tatlı sert bir uslüpla sitemlerini dile getirmeyi ihmal etmedi. İlk isyan Demet Özdemir’den geldi; “Otelde kaldığımıza ne güzel inandırdınız. Karşı dağdan evimizi garip garip açılardan gizli gizli çekeceğinize çaya gelseydiniz keşke.” Demet Özdemir’in ardından Oğuzhan Koç da Instagram’dan story paylaşarak otelde değil kendi evlerinde kaldıklarını açıkladı; “Kaş’taki evimiz burası.. Ev yani. Otel değil, halka açık bir yer değil. Ev. Evimizi, uzaklardan zoom’larla çekeceğinize gelip bir selam verseniz hiçbirinizi kırmayız halbuki. bu zamana kadar da hiç kırmadık. Neyse bir dahakine bekliyoruz :)” Bu arada detaylar için:

3. İbrahim Tatlıses’in İlişki Yumağı!

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya

İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses’in kendisinden 43 yaş küçül sevgilisi Gülçin Karakaya hakkında yaptığı açıklama güne damgasını vurdu. Daha öncesinde; “Nikah evliliği değil gönül evliliği yaptık!” diyerek evlenmediğinin sinyallerini veren usta şarkıcı bugün ise yaptığı açıklama ile kafalarımızı karıştırmaya devam ediyor; “Ben evlendim, İzmir’de çekirdek bir aile kurdum, bu aile ile geçiniyorum. Eşimle bir aile kurdum. Gülçin Karakaya’yı edepli terbiyeli olduğu, paracı olmadığı için, riyakar olmadığı için sevdim. Aramızdaki yaş farkı da hiçbir şeye engel değil!” İbo’nun ilişkilerine akıl sır erdiremiyoruz. Bu arada detaylar için:

4. İrem Derici’nin Yalnızlık İsyanı!

blank

“Dilin kemiği yoktur” deyiminin karşılığı olarak karşımıza çıkan İrem Derici, hem güçlü sesiyle hem de çarpıcı açıklamalarıyla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Instagram hesabını aktif olarak kullanan güzel şarkıcı bugün yalnızlıktan dem vurdu, içini takipçilerine döktü; “Bakın, şu kadının yıllardır yalnız olması çok üzücü. Hiçbiriniz bu konuyla alakalı bir şey yapmıyorsunuz, yazıklar olsun size de!” diyerek sitemini dile getirmeyi ihmal etmedi! Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz