Celasun’un Aklı Hala Çukur’da! Cam Tavanlar İçin Hazırlanan Kubilay Aka Eski Dizisini Paylaşmadan Duramıyor

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Celasun’un Aklı Hala Çukur’da! Cam Tavanlar İçin Hazırlanan Kubilay Aka Eski Dizisini Paylaşmadan Duramıyor

Ünlü oyuncu Kubilay Aka, şu sıralar Bensu Soral’la başrol oynadığı “Cam Tavanlar” dizisi için koşturuyor. Ama aklı ve kalbi hala eski dizisi “Çukur”da kaldı!

Kubilay Aka

Başarılı oyuncu Kubilay Aka, doğru proje seçimleri sayesinde kariyerinde kısa zamanda az yol alan isimlerden biri oldu. Çocukluk hayali olan oyunculuktan kopan Kubilay Aka, bir havaalanında çalışırken “Vatanım Sensin” için deneme çekimine çağrıldı. Böylece, ilk projesinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Celile Toyon gibi isimlerle Kurtuluş Savaşı’nı anlatan bir dönem dizisinde oynama şansı buldu. İnsanın ilk dizisi böyle olunca gerisi de geliyor zaten!

Kubilay Aka Bensu Soral

“Vatanım Sensin”den ilk sezonunda ayrılan Kubilay Aka, bir diğer fenomen dizi “Çukur”a transfer oldu. Oynadığı Celasun karakteri de izleyici tarafından yine çok sevildi. 2017’de başlayan “Çukur” macerası, geçen aya kadar devam etti. “Çukur”un son sezonuna erken veda eden ve finali göremeyen ünlü oyuncu, şimdi de Bensu Soral’la birlikte oynadığı “Cam Tavanlar” dizisi için çalışıyor. Ama aklı ve gönlü hala eski dizisi “Çukur”da!

“Biz ölsek de ölmeyiz”

Fenomen dizi “Çukur”, set ekibinin birbirine gerçekten bir aile gibi bağlandığı ender dizilerden biri oldu. Malum, genelde setler yoğun tempo ve ego yarışları nedeniyle gergin ortamlar oluyor. Ama ekranın en “maço” dizilerinden “Çukur”, hiç böyle bir sorun yaşamadı! Özellikle oyuncular arasında sarsılmaz bir bağ ve yeni dostluklar kuruldu. Kubilay Aka da bu arkadaş grubunun önemli bir parçası. Neredeyse “Cam Tavanlar” setinden çok “Çukur”daki arkadaşlarıyla vakit geçiriyor! Bugün de eski dizisinden gelen bir hediyeyi paylaştı.

Kubilay Aka Çukur story

Dizinin meşhur mottolarından “Biz ölsek de ölmeyiz” repliğinin yazdığı bir hediyeyi paylaşan Kubilay Aka, “Siz çok yaşayın!” diyerek eski ekibine teşekkür etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz