Cem Yılmaz Bile Adını Anmazken O Sahip Çıktı! Meryem Uzerli’den Eski Sevgilisi Ozan Güven’e Destek Paylaşımı

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2021

Cem Yılmaz Bile Adını Anmazken O Sahip Çıktı! Meryem Uzerli’den Eski Sevgilisi Ozan Güven’e Destek Paylaşımı

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, eski sevgilisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle yargılanan Ozan Güven’e sahip çıktı. Hem de Ozan Güven’in kankası Cem Yılmaz bile onun adını anmazken!

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli, fenomen dizi “Muhteşem Yüzyıl”da oynadığı Hürrem Sultan’la hayatımıza hızlı bir giriş yaptı ve uluslararası çapta tanındı. Ama o diziyi bırakıp gittiğinden beri kariyerinde pek dikiş tutturamadı! Büyük tanıtım kampanyaları yapılan “Gecenin Kraliçesi” dizisi tutmadı, konuk oyuncu olduğu dizilerde rolü erkenden bitti. Oynadığı filmlerde de “Kovan” haricinde bir başarı elde edemedi. O yüzden, şu an sadece ailesiyle ilgileniyor ve gelen projeleri ince eleyip sık dokuyor.

Meryem Uzerli Ozan Güven

Ancak başarısız görülen projeleri içinde çok önemli gördüğü bir filmi daha varmış. Eski sevgilisi ve yakın arkadaşı Ozan Güven’le çektikleri “Annemin Yarası”yla ilgili paylaşımında duygularını uzun uzun anlattı.

İlişkiyi Yıllarca Yalanladılar

Meryem Uzerli Ozan Güven

Ozan Güven ve Meryem Uzerli, 2012 yılında “Muhteşem Yüzyıl” setinde tanıştı. Uzun süre de dost kaldılar. Meryem Uzerli, tükenmişlik sendromu yüzünden Almanya’ya kaçtığında ekipten en çok destek gördüğü kişi Ozan Güven’di. Sürekli iletişim halinde olan ikilinin arkadaşlıkları bir süre sonra aşka dönüştü. “Annemin Yarası” filmi için tekrar bir araya geldiler. Hatta el ele de yakalandılar. Ama bu aşkı inkar ettiler!

Meryem uzerli Ozan Güven

Meryem Uzerli, geçtiğimiz yıl verdiği bir röportajda “Yıllar önce bir oyuncuya aşık oldum. Siz de tanıyorsunuz. Birlikte iki projede oynadık” dedi. Açıkça söylemese de o kişinin Ozan Güven olduğu ortaya çıktı ve o dönem inkar etmeleri boşa düştü!

Cem Yılmaz Bile Sırt Çevirdi

Ozan Güven Deniz Bulutsuz

Ancak Ozan Güven’in adı artık yaşadığı aşklarla ya da işiyle değil, kadına şiddetle anılıyor! Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle yargılanan Ozan Güven, “Asıl ben şiddet gördüm“, “Aylık gelirim 5000 TL” gibi beyanlarıyla çok tepki çekti. Hal böyle olunca, dava bitene kadar sektörden ve İstanbul’dan uzaklaştı.

Cem Yılmaz Ozan Güven

En yakın arkadaşları Cem Yılmaz ve Zafer Algöz bile onu desteklemek yerine davanın bitmesini bekliyor. Sorulduğu zaman yuvarlak cevaplar veriyorlar, hatta Cem Yılmaz adını ağzına bile almıyor. Ama Meryem Uzerli’nin eski sevgilisine güveni belli ki büyük!

“Çalıştığım en iyi oyunculardan…”

Meryem Uzerli Ozan Güven

“Annemin Yarası” filminin Netflix’e gelişini haber veren Meryem Uzerli, bu kez farklı bir yol seçti. “Kovan” filmini sadece paylaşıp geçmişti ama bu kez filmin tüm afişlerini paylaştı. Bir yandan da övgüler gırla gitti, özellikle de Ozan Güven’e!

Meryem uzerli Ozan Güven Annemin Yarası

Çalıştığım en iyi oyunculardan biriyle çektiğim ve en sevdiğim projelerden biri” diyen Meryem Uzerli, eski sevgilisine kalp koymayı da ihmal etmedi. Ne diyelim, Cem Yılmaz bile defterden silmişken şaşırtan bir hareket oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz