En Hareketli Bölüm Geliyor! İntikam Yemini ve Savaş Sahneleri Göz Dolduracak: Teşkilat 10. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2021

En Hareketli Bölüm Geliyor! İntikam Yemini ve Savaş Sahneleri Göz Dolduracak: Teşkilat 10. Bölüm Fragmanı

TRT’nin sevilen dizisi Teşkilat, izleyicilerin nefesini kesmeye devam ediyor. Heyecanın bir an bile durmadığı dizi, 10. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Teşkilat, vatanı için kendi hayatlarından vazgeçip, hiç var olmamış gibi yaşayan bir grup istihbaratçının hayatını konu alıyor. Ankara’daki SİHA fabrikasına silahlı saldırı düzenleniyor ve saldırının arkasında yabancı istihbarat servislerinin olduğu anlaşılıyor. Bunun üzerine Milli İstihbarat Teşkilatı bünyesinde gizli bir tim kuruluyor ve bu tim, saldırıyı organize eden istihbarat servislerini tespit edip, ortadan kaldırmak için görevlendiriliyor.

9. Bölümde Neler Oldu?

blank

Kasım Firavi takasından sonra, ekibin de içinde bulunduğu uçak arızalanır ve Yunanistan’a mecburi iniş yapar. Kasım’ın Yunanistan’a girişinin yasak olması sebebiyle kriz büyür. Bu sırada ekibin diğer üyeleri Ceren’i takip etmektedir. Kasım’la birlikte girdikleri pasaport kontrolü, Serdar ve Zehra’ya gergin anlar yaşatır. Ekip, Kasım’la beraber, uçak tamir edilene kadar hava alanındaki otelde konaklama kararı alır. Yeğenini taşıyan uçağın düşmediği haberini alan ve hayal kırıklığına uğrayan Fadi, Kasım’ın Türkiye’ye girişini engellemek için yunan dostundan yardım ister. Ceren’e Şef tarafından, Serdar’ın başında olduğu ekibi deşifre etme görevi verilir. Uçak arızasının sabotaj olduğu kesinlik kazanınca Zehra ve Serdar, Fadi’nin peşlerinde olduğunu anlar. Otelden çıkış, artık bir kaçış planına dönüşür.

10. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

İntikam yemini ediliyor, stratejiler belirleniyor ve Çöl Arslanı kodlu operasyon başlıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz