İmparatorun Evlilik Yumağı! 43 Yaş Küçük Sevgilisiyle “Nikahlandığını” Söyleyen İbrahim Tatlıses’ten Şok Yalanlama!

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2021

İmparatorun Evlilik Yumağı! 43 Yaş Küçük Sevgilisiyle “Nikahlandığını” Söyleyen İbrahim Tatlıses’ten Şok Yalanlama!

Star TV’de yıllar sonra tekrardan İbo Show’u sunmaya başlayan İbrahim Tatlıses, Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile “nikahlandığını” ve Gülçin Karakaya ile çok mutlu olduğunu açıklamıştı. Fakat bugün fikir değiştiren usta sanatçı; resmi nikah kıymadıklarını “gönül nikahı” kıydıklarını açıklayınca ortalık karıştı. İbrahim Tatlıses’in ilişkilerine akıl sır ermiyor gerçekten!

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses’in Karmaşık İlişki Yumağı!

İbrahim Tatlıses ilk ünlü olmaya başladığından beri yaşadığı karmaşık ilişkilerle ve bu ilişkilerden dünyaya gelen çocuklarla magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Güçlü sesi ve eğlenceli İbo Show programlarının yanında “karanlık” bir tarafı da var usta sanatçının. Aldatmalar, karmaşık ilişkiler, hatta silahlar!

İbrahim Tatlıses

Toplamda (Gülçin Karakaya hariç) 4 evlilik yapan İbrahim Tatlıses’in bu evliliklerden 7 çocuğu ve 9 tane de torunu var. Hatta İbrahim Tatlıses’in Ayşegül Yıldız’la evliliğinden dünyaya gelen Elif Ada, geçtiğimiz aylarda İbo Show’a katılmıştı. Elif Ada’nın tavırları ve söyledikleri, hem babası İbrahim Tatlıses’in hem de ekran başındaki izleyicilerin yüreğini dağlamıştı.

Son olarak bir silahlı saldırı sonrası mucize eseri hayatta kalmayı başaran İbrahim Tatlıses, kadınlar ve ilişkiler konusunda biraz durulmuş olsa da; geçmiş yıllarda yaşadığı birliktelikler döneminin en sansasyonel magazin olayları arasına giriyordu. Özellikle İbrahim Tatlıses’in Asena ile yaşadığı ilişkiyi bilmeyen yoktur!

İbrahim Tatlıses

Dün Evlendik Dedi, Bugün Evlenmedik Dedi!

Ancak usta şarkıcı, Cumartesi akşamı ekrana gelen İbo Show’da geçmişte yaşadığı birçok ilişkiden pişman olduğunu ifade etti; “Benim için kalbi güzel olsun, esmer sarışın fark etmez. Ne sevdalar yaşadım sarışınla esmerle, ne sevdalar yaşadım mavi gözlü dilberdi, ne sevdalar yaşadım benim için özeldi, ne sevdalar yaşadım birbirinden güzeldi. Hepsinde ayrı bir tat, ayrı bir şefkat. Öyle birisi vardı ki imdat Allah’ım imdat! Ben kimi neden sevdiğimi biliyorum, neden yüz vermediğimi, neden gönderdiğimi bilirim. Bazılarıyla hayat yaşadım pişman oldum, milyon kere pişman oldum ama şimdi milyon kere de özür dilesem geçerli değil!”

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya

Cumartesi akşamına damgasını vuran tek olay bu değildi elbette. Programda endisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini ve çok mutlu olduğunu itiraf eden İbrahim Tatlıses bugün laf değiştirdi; “Resmi nikah yok, bizimki gönül evliliği. Zaman ne gösterir bilinmez!” Gerçekten de İbrahim Tatlıses’in ilişkilerine akıl sır erdiremiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz