Masumiyet Setinde Büyük Rekabet! İlayda Alişan Rol Arkadaşına Meydan Okudu: “Bu yarışı kaybetti..”

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2021

Masumiyet Setinde Büyük Rekabet! İlayda Alişan Rol Arkadaşına Meydan Okudu: “Bu yarışı kaybetti..”

Sevilen dizi “Masumiyet”in yıldızları Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın yeni bir ortak noktası ortaya çıktı! İkisi de rap müzik tutkunu olan partnerler, sette “Allahından Bul”u söyledi.

Masumiyet

FOX’un ilgiyle izlenen dizisi “Masumiyet”, sezon ortasında başladığı halde en zorlu günlerden biri olan çarşamba akşamında tutunmayı başardı. Belki ratinglerde birinci olamıyor ama “Sadakatsiz” ve “Kuruluş Osman” gibi dizilere kafa tutabiliyor. Bu başarısında Türkiye’nin en önemli sorunlarından birini merkeze alması var, kadına karşı şiddet! Sevgilisinden şiddet gören bir kadının adalet arayışını anlatan dizi bunu bir polisiye biçiminde sunuyor. Gerçekten kim yaptı, iş birlikçileri kim, bilemiyorsunuz! Her bölüm yeni sürprizler ve gizli ilişkiler ortaya çıkıyor. Dizilerde yıllardır gördüğümüz klişeler ilgi çekici bir hikayeyle sunulduğu için başarı da geliyor!

Başarılı senaryoya da Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar gibi güçlü oyuncular eşlik edince diziye olan ilgi büyüyor. Ama “Masumiyet”in asıl yaradığı isimler genç kadro oldu, yani İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın. Üstelik, bu üçlü sette de çok eğleniyor ve set dışında da görüşüyor. Yani, hem başarıyı hem de dostluğu yakaladılar!

Dizinin eski kostüm asistanı Çağatay Görgen ve başrol oyuncusu Deniz Çakır’ın davalık olması hariç set hep güzel haberlerle gündeme geldi. Bunda da aslan payı Deniz Işın, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’a ait. Her anlamda uyuşan ve çok eğlenen üçlü, bu anları takipçileriyle de paylaşıyor. Serkay Tütüncü’nün son paylaşımıyla anladık ki, müzikte de yetenekliler!

Bir Ortak Nokta Daha

İlayda Alişan Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın ortak noktalarından biri de rap müzik sevgisiymiş. Dün akşam geç saatlere kadar çalışan ikili, enerjilerini kaybetmek bir yana rap show bile yapmış!

Ezhel’in popüler şarkısı “Allahından Bul”u söyleyen ikili gerçekten çok başarılı ve mutlu görünüyor. Bakalım, rap videolarının gerisi gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz