Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki’den İlk Bölüm Kutlaması! “Sen Olsan Bari” Eşliğinde Dans…

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki’den İlk Bölüm Kutlaması! “Sen Olsan Bari” Eşliğinde Dans…

Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven, başrolünü oynadıkları “Bu Benim Masalım” müzikalinin ilk bölümünü izledi. Sonra da ekiple beraber bir kutlama yaptı.

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’in ilk açıklanan işlerinden birisi de Aleyna Tilki’nin başrolünde olduğu bir müzikal dizi projesiydi. Genç şarkıcının partneri ise beklenmedik bir isimdi, Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven! Bu fikir başta garip gelse de sempatikliği ve sıcakkanlı oluşuyla herkesin gönlünü fetheden Cemal Can Canseven, izleyicinin içine sindi ve herkes hevesle diziyi beklemeye başladı.

Aylarca Hazırlık Yaptılar!

Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven, adını genç şarkıcının sevilen bir şarkısından alan “Bu Benim Masalım” müzikali için aylarca dans dersi aldı. İkili, provalar ve egzersizlere dair videoları zaman zaman paylaşsa da diziyle ilgili her şey neredeyse sır gibi saklandı. Ta ki, fragman ve afiş ortaya çıkana kadar!

Diziye çok güvenen Acun Ilıcalı, bir istisna yaparak “Bu Benim Masalım” müzikalinin tanıtım fragmanını Exxen’in hesabı yerine kendi hesabından paylaştı. Müzikalin fragmanı 4 günde tam 2.5 milyon izlenme oranına ulaştı!

Bir lisede geçen hikayede Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven kendi isimleriyle oynuyor! Hayal ve gerçeğin birbirine karıştığı müzikalin teknik detayları dikkat çekiyor.

İlk Bölüm Kutlaması!

Aleyna Tilki

2020’nin son gününde ilk bölümü izlemek için “Bu Benim Masalım” ekibi çekim mekanında bir araya geldi. İlk bölümü hep beraber izleyen ekip sonrasında Aleyna Tilki’nin meşhur şarkısı “Sen Olsan Bari” eşliğinde dans etti!

Cemal Can Canseven, tüm ekibin kurtlarını döktüğü anları paylaştı ve “Yarın sizlerle” diyerek topu seyirciye attı! Ne dersiniz, “Bu Benim Masalım” ve diğer Exxen yapımları istenen izlenme oranını yakalayabilir mi?

Benzer Haberler

izzetdereli1 31 Aralık 2020

😂😂😂😂

Yorum Yaz