Cemal Can Canseven’in Ayak Parmağı Hayatınızda Görüp Görebileceğiniz En Garip Ayak Parmağı Olabilir…

Aleyna

Haberler

19 Aralık 2020

Cemal Can Canseven’in Ayak Parmağı Hayatınızda Görüp Görebileceğiniz En Garip Ayak Parmağı Olabilir…

Eski Survivor şampiyonu ve fenomen Cemal Can Canseven’in ayak parmağını gösterme takıntısı bitmiyor! Peki ne zaman bunu yapmaya başladı?

Cemal Can Canseven, Survivor şampiyonluğunun ardından her yerde kendini göstermeye başlayan bir isim oldu. Instagram’da tam 3.1 milyon takipçisi olan Canseven yakında Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu EXXEN için bir müzikalin başrolünde de oynayacak. Hem de Aleyna Tilki ile birlikte!

Yeni yılda yayına başlayacak EXXEN’in en dikkat çeken projelerinden birinde başrol oynayan Cemal Can Canseven, hazırlıklara hız verdi! Spor yaptığı görüntülere sosyal medya profillerinde sık sık yer veren Canseven’in göstermeden geçmediği bir şey daha var; ayak parmakları!

Verimli Bir Günün Sonu!

Cemal Can Canseven, bugün yine Instagram’dan spor yaptığı görüntüleri paylaştı. “Verimli bir gün” notunu düşen Canseven’in videonun sonunda yine bir sürprizi vardı!

Herhalde Canseven de neden böyle bir şey yaptığına anlam veremedi, “Oh no no” efektinin başka bir anlamı olamaz. Öte yandan, o nasıl bir baş parmak! Sosyal medyada gündem olduğu kadar var gerçekten de.

Kankasıyla Birlikte Başladı!

Danla Bilic ve Cemal Can Canseven fotoğrafı

Cemal Can Canseven, üniversite eğitimini yarıda bırakıp DJ’lik eğitimi alan biri! O zamanlar çektiği YouTube videolarıyla popüler olduktan sonra da Survivor’a katılıp bugünlere geldi. YouTube dönemindeki en yakın arkadaşlarından biri de ünlü fenomen Danla Bilic’ti. Beraber video çeken ikili, garip ayak parmağı muhabbetini de orada başlattı.

Danla Bilic, “Hep en yakın arkadaşlarımdan  biriyle video çekmek istemiştim ve maalesef ki en uzun ayak parmağına sahip olduğu için ona nasip oldu” diyerek video çekince ortaya bu görüntüler çıktı! Cemal Can Canseven popüler biri olunca da bu videodaki ayak görüntüleriyle capsler bile yapıldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz