Masumlar Apartmanı’nın Koca Yürekli Gülben’i Merve Dizdar’dan Eğlenceli Bir Story: “…arama demedim mi?”

Aleyna

Haberler

19 Aralık 2020

Masumlar Apartmanı’nın Koca Yürekli Gülben’i Merve Dizdar’dan Eğlenceli Bir Story: “…arama demedim mi?”

Masumlar Apartmanı dizisiyle bu sezon her hafta adını yeniden duyduğumuz bir isim Merve Dizdar. Başarılı oyuncu bu diziyle ününe ün kattı ama aynı zamanda Instagram’da yaptığı paylaşımlarla da kişisel hayatını gözler önüne sermeye çekinmedi. Bugün de story olarak paylaştığı komik bir videodan bahsedeceğiz.

“Merve Dizdar birden bire ünlendi, daha önce bir dizide oynamış mıydı?” diye düşünenlerdenseniz bu konuyla ilgili detaylı bir yazımız var. Burada Merve Dizdar’ı nerelerde gördük tek tek bahsettik. Çok şaşıracaksınız!

Merve Dizdar’ın Instagram’da tüm doğallığıyla paylaşımlar yaptığından bahsettik. Geçenlerde de Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinde yer alan eşi Gürhan Altundaşar’la birlikte gittikleri ilk sinema fotoğrafını paylaştı.

Aşık çift o zamanlar ilişkilerinin baharındalar belli ki! Bu bahar hiç bitmemiş olsa gerek. Merve Dizdar bu paylaşıma “O zaman da bayılıyordum hala bayılıyorum sana.” notunu ekleyerek herkesin kalbini yumuşattı.

Eltilerin Savaşı

Merve Dizdar Gupse Özay’la birlikte oynadığı Eltilerin Savaşı dizisinden sonra da Instagram hesabından komik paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Gupse Özay’la takılınca komiklik zirve yapmış belli ki!

Bu videoda da gördüğünüz gibi ikili bir araya gelince eğlenceli dakikaların olmaması imkansız.

Merve Dizdar Masumlar Apartmanı’nda dramı oynasa da onda komedi bitmez. Bu konuyla ilgili yazdığımız başka bir yazımıza yolculuk yapabilirsiniz.

Catcell

Hem komediyi hem de dramı başarıyla canlandıran Merve Dizdar bugün bir story paylaştı. Paylaştığı storyde herkesi güldürdü!

Videoda arkadan “Dülülülü” diye bir telefon sesi geliyordu. Merve Dizdar da kediyi aldı ve kulağına tuttu. “Allah’ın cezası yaa. Sana kaç defa beni kediden arama demedim mi? Kapat şu telefonu!” dedi ve kediyi yerine koydu.

İzleyenler kahkahaya boğuldu. Kedi bir telefonmuş da “catcell” diye de bir operatör varmış! Peki pembe kazağı ve siyah güneş gözlüklerine ne diyorsunuz? İlahi Merve!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz