Nusret’in Altın Et Hazırladığı Anne-Marie’den Salt Bae Hareketi Sonrası Sevinç Çığlıkları Geldi!

Aleyna

Haberler

19 Aralık 2020

Nusret’in Altın Et Hazırladığı Anne-Marie’den Salt Bae Hareketi Sonrası Sevinç Çığlıkları Geldi!

Ufak bir işletmeden, dünyaca ünlü yıldızları ağırlayan bir markaya! Nusret Gökçe, ülkede Nusret’i tanımayan birilerinin olduğunu düşünmüyorum. En tanımayan insan bile bir kere olsun adını duymuş, yüzünü görmüştür. Instagram’da tam 31.7 milyon takipçisi olan Nusret, Türkiye’de en çok takipçisi olan ünlü olarak karşımıza çıkıyor!

Nusr-et Artık Bir Marka!

Instagram hesabında her gün, birbirinden farklı lokasyonlarda bulunan restorantlarından birine giderek; eti pişirme teknikleriyle herkesin ağzını açık bırakıyor. Aslında bu kadar çok takipçisi olmasının sebebi de bu çektiği videolar! Pek çok kez çektiği videolarla alay konusu olan hatta mizah programlarında dalga geçilen Nusret, bu duruma hiç aldırış etmeden yolunda ilerlemeye devam etti ve dünyaca ünlü bir marka haline geldi.

Hele de “Salt Bae” hareketi dünyada bilinen ve kullanılan bir hareket halina geldi! Restorantında ağırladığı pek çok ünlü kendisiyle videolar çekti, hepsi Nusret’in meşhur “Salt Bae” hareketini yapmaya çalıştı.

Ünlü Konukları Ağırlamaya Devam Ediyor!

Türkiye’nin ve dünyanın pek çok farklı yerinde restorantı olan Nusret, şu an için; Dubai, Mykanos, Miami, New York, Boston ve Doha gibi dünyanın en lüks şehirlerinde Nusr-et adını yaşatmaya devam ediyor.

Nusret son olarak dünyada ünlü İtalyan Tenor Andrea Bocelli’yi konuk etmişti. Hatta ortaya rönesans döneminden fırlamış gibi bir video çıkmıştı! O haberin detayları için:

Dün gece ise Nusret başka ünlü bir sanatçıyı restorantında ağırladı, o isim Türkiye’de de oldukça sevilen şarkıcı Anne-Marie! Anne-Marie için altın kaplamalı et hazırlayan ve sunan Nusret, Anne-Marie ile Salt Bae hareketini yapmayı ihmal etmedi.

Anne-Marie’nin Salt Bae hareketinden sonra sevinç çığlıkları atması da gözlerden kaçmadı! Bir başka dikkat çeken detay ise, Anne-Marie’nin Nusret ve altın kaplı ete bakışıydı. Sevgilisine böyle bakmayan insanlar tanıyorum ben ya.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz