Cesur Pozlara Devam! Deniz Akkaya Bu Kez Çıplak Poz Verince Ortalık Yıkıldı!

Aleyna

Haberler

27 Ocak 2021

Cesur Pozlara Devam! Deniz Akkaya Bu Kez Çıplak Poz Verince Ortalık Yıkıldı!

Ünlü manken ve sunucu Deniz Akkaya, cesur pozlarını paylaşmaya devam ediyor. İç çamaşırıyla verdiği pozlarla dikkat çeken Akkaya, bu kez bir yastığı kullanarak çıplak poz verdi!

Deniz Akkaya

Ünlü manken ve sunucu Deniz Akkaya, sosyal medyayı en çok kullanan isimler arasında başa oynuyor. Zaman zaman Instagram hesabından yaptığı cesur açıklamalarla gündeme gelen Akkaya, bu kez verdiği cesur pozlarla gündemde. Tıpkı eski günlerde olduğu gibi!

Deniz Akkaya

Deniz Akkaya, aktif mankenlik yaptığı dönemde podyumların en havalı ve cesur isimlerinden biriydi. Giydiği kıyafetler ve verdiği pozlarla o günlerde sık sık manşetlere taşınan Akkaya, o dönemleri özlemiş gibi görünüyor. Çünkü başarılı fotoğrafçı Buse Tirman’a verdiği pozlar birkaç haftadır yine gündemde!

Küvet Pozları Olay Yarattı!

Deniz Akkaya’nın “Mekanın sahibi geri geldi” diyerek iddiasını ortaya koyduğu bu pozla başlayan seri çok beğenildi.

Hayat net bana güzel” diyen Deniz Akkaya’ya katılmamak elde değil!

Deniz Akkaya’nın sonraki hamlesi ise küvette poz vermek oldu!

Sorun da burada başladı. Bazı takipçileri bu pozu fazla cesur buldu. Takipçileri bu konuda ikiye bölünen Akkaya, şaşırtan bir cevap verdi!

“İtirazı olan belediyeye gitsin!”

Deniz Akkaya, tepkilerin ardından küvet pozlarına ara verdi. Ama daha cesur pozlarla döndü! Yatakta iç çamaşırlarıyla verdiği poza da “İtirazı olan belediyeye gitsin!” yazdı.

Bundan Ötesi Yok!

Çekimin son karesine kadar kullanacağını söyleyen Deniz Akkaya haklı çıktı. Bu kez bir yastıkla beraber çıplak poz verdi!

İtirazı olanın nereye gideceğini biliyorsunuz” diyen Akkaya, “Son 2” diyerek yeni pozların da geleceğini ima etti. Bu fotoğraftan öte ne olabilir, merak ediyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz