Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın Kızı Su 12 Yaşına Girdi! İşte Ailenin Hüzünle Karışık Sevinci…

Aleyna

Haberler

27 Ocak 2021

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın Kızı Su 12 Yaşına Girdi! İşte Ailenin Hüzünle Karışık Sevinci…

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çiftinin kızı Su, bugün 12 yaşına girdi. Bugün aynı zamanda Altuğ’un annesinin ölüm yıl dönümü.

Pınar Altuğ Yağmur Atacan

Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, 13 yıldır bir dizi setinde tanışıp büyük aşk yaşamaya başladığı Yağmur Atacan ile evli. Çiftin arasındaki yaş farkı da yıllar geçmesine rağmen hala dile getiriliyor. Ama 13 yıldır tüm eleştirilere göğüs geren Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan, mutlu evliliklerine daha da güçlenerek devam ediyor. Bugün onlar için daha da mutlu bir gün. Çünkü kızları Su 12 yaşına girdi!

Sosyal Medyada Duyurdu!

Pınar Altuğ ve kızı

Pınar Altuğ, kızının 12. doğum günü için heyecanını gizleyemedi. 27 Ocak’ın henüz ilk dakikalarında kızı için bir doğum günü mesajı yayınladı bile!

Seni çok seviyorum” ve “İyi ki” diyerek kızının fotoğrafını paylaşan Pınar Altuğ’un paylaşımına anında yüzlerce yorum yağdı. Pandemi nedeniyle kalabalık bir doğum günü partisi veremeyen Su’yu tüm sevenleri sosyal medyadan kutlamaya başladı. Pınar Altuğ da kızının doğum gününü kutlayan arkadaşlarının gönderilerini özel olarak paylaştı. Ama paylaşımlar sadece Su’yun doğum günüyle sınırlı kalmadı! Pınar Altuğ’un başka bir paylaşımı tuhaf bir tesadüfü ortaya çıkardı.

Annesinin Ölüm Yıl Dönümü

Pınar Altuğ ve annesi

Pınar Altuğ’un kızının doğduğu gün aynı zamanda annesi Selma Altuğ’un ölüm yıl dönümü. Bir insanın annesini kaybettiği günün yıl dönümünde anne olması nasıl bir duygudur acaba? Ancak tahmin edebiliriz!

Üstelik Pınar Altuğ, annesinin hayatını kaybettiği hastanede doğum yapmış. Anlaşılan o ki, bugün bu aile için hüzün ve sevincin iç içe geçtiği bir gün.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz